2737
2739
عنوان

حمایت مالی تا ۱۸ سالگی ؟

112 بازدید | 21 پست

خانوادم میگن بعد از کنکور دیگه باید کار پیدا کنم خودم خرج خودم رو بدم 🥲 

حتی نمی تونم تصورش رو بکنم🤦

از الان باهاشون صحبت کنم؟ شما هم چنین کاری کردید؟

اینجوری میگن ولی بعدش آدمو ول نمیکنن.

پدر من خودش همیشه می‌گفت با این وصع مالی دیگه کم کم نمیشه ساپورت کرد بچه‌ها رو. الان خودم درآمد دارم ولی بازم هر سری زنگ میزنه میگه پول نداری بفرستم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی واقعی همینه، بهترین کارو انجام میدن. برید ببینید و یاد بگیرید که پول در آوردن ساده نیست

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2731
زندگی واقعی همینه، بهترین کارو انجام میدن. برید ببینید و یاد بگیرید که پول در آوردن ساده نیست

من هیچ وقت ازشون پول نمی گیرم و ولخرجی نمی کنم می‌دونم پول در آوردن ساده نیست ولی توی دوران دانشجویی چیکار کنم

2738
من هیچ وقت ازشون پول نمی گیرم و ولخرجی نمی کنم می‌دونم پول در آوردن ساده نیست ولی توی دوران دانشجویی ...

شوخی میکنن باهات

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
پسر و دخترم نداره

خب پسر بدون شغل نداریم پسر باید شاغل باشه 

ولی خب خانواده هم در کنار درآمد پسر باید کمکش کنن 

ولی دختر خب ممکنه شاغل باشه ممکنه نباشه 

اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه حاجتم بفرس💚
2706