2737
2734
عنوان

بیاید دعا کنیم20

11 بازدید | 142 پست
سلام شبتون بخیر پری جون نیستن و به جاشون من تاپیک زدم
مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام لیلیناز جون قوربونت عزیزم که دیشب که نبودم یادم کردی انشالله حاجت روا بشی دوست خوبم
خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایا هر که چشم امیدش به درگاه کریمانه توست دستش را خالی برنگردان و حاجتش را براورده به خیر بگردان همه بیماران را شفا بده بیمار منم شفا بده اللهم صل علی محمد وآل محمد
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
2740
خدایا به مجردا همسری مایه ارامش و خوشبختی عطا کن
مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا
خدایا مشکلات مادی و معنوی همه رو به بهترین شکل ممکن حل کن
حاجت دل همه کسانی که تو این تاپیک امدند رو بده چه بخونند و ننویسند چه بنویسند 🙏🙏🙏🙏
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
خدا جونم همه دوستایی که این بیست شب برای هم دعا کردن و حاجاتشونو خواستن به حق این ماه حاجت روا کن الهی امین
خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
واسم دعا کنین ،امشب حالم بده و محتاجم به دعاتون خیلی
میشه واسه حاجت دلم یه صلوات بفرستین؟؟اللهم صلی علی محمد و آل محمد تصمیم دارم وزنم و زیاد کنم،الان 49.500 ،وزن هدفم60.انشاالله من میتونم...
2706