2737
2734
عنوان

داشتم باشگا میرفتم که حامله شدم

276 بازدید | 21 پست

بعد از کنکور که رشته مورد علاقم نشد اذدواج کردم و تازه علاقمند باشگا بودم که بشم مربی بدنسازی ..قدم بلنده و لاغر بودم و داشتم وزن اضاف میکردم و خوشتیپ میشدم .تازه داشتم به نتیجش میرسیدم (حدود دوماه ورزش) که حامله شدم

امشب رفتم باشگاه دیدم اونایی که با من تمرین میکردن الان چقد خوشتیپ شدن و من با وجود اینکه بچم یه سالش شده هنو نمیتونم باشگا برم و از بعد زایمان هم شکم و سینه هام خیلی بزرگ شدن و ترک خوردن 😔

واقعا امشب خیلی دلگیر شدم که چرا باید انقد سریع و ناخواسته باردار میشدم ..دختر خوب نازی دارم ولی واقعا وقتش نبود..کاش حداقل منم یکی دوسال با بدنم کیف میکردم یا اندامم انقد بهم ریخته نمیشد

تا بتونم کمک میکنم و ازش خسته نمیشم چون بهم انرژی میده

ناشکری نکن

خیلی ها میخوان جای شما باشن

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

منم تازه رفته بودم یوگا داشتم حال میکردم حامله شدم

دوباره شروع کن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من با هزاران مشکل  دانشگاه رفتم الان ۲ترم مونده حامله ام 

و خداخواسته شد اما الحمد لله ب خودم قول دادم با بچم ب آرزوهام برسم 

تو هم با بچت برو باشگاه بزار یاد بگیره قوی بودن رو از مادرش 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دقیقا این فاجعه دوبار برام تکرار شد😂😂😂😂

بار اول سیک. پک دراوردم فهمیدم۷هفته باردارم

بار دوم کامل لاغر کردم که فهمیدم دوهفته باردارم😂😂😂😂

البته الان برای بار سوم دیگه شوهرمو کشتم درنتیجه فیت شدم😐😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
منم تازه رفته بودم یوگا داشتم حال میکردم حامله شدم دوباره شروع کن

دوباره شروع کنم بدنم مثل قبل نمیشه دلم برا سینه های کوچولوم تنگ شده ..الان اگه کوچیک کنم شل میشن..دلم از این میسوزه که هیچ هدفم طبق میلم پیش نرفت

2740
دقیقا این فاجعه دوبار برام تکرار شد😂😂😂😂 بار اول سیک. پک دراوردم فهمیدم۷هفته باردارم بار د ...

خوبه حداقل لذتشو تا اونجا بردی که سیک س بکتو ببینی ...با ورزش میشه سینه هارو سفت و کوچیک کرد؟

دوباره شروع کنم بدنم مثل قبل نمیشه دلم برا سینه های کوچولوم تنگ شده ..الان اگه کوچیک کنم شل میشن..دل ...

بیخیال بابا

مگه کی قراره لخت تو رو ببینه

یعنی مربیه بدنسازی متاهله بچه دار مانداریم؟؟؟؟

من یه عااالمه دیدم

با سوتین پوشش میدی،کی میفهمه

بیخیال

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

مربی ما بچه ش زیر ۶ ماهه میاد باشگاه اونم اروبیک

یکماه نشده برگشت به فرم اولش

یه مادر دیگه هم هست اونم بچه ش یکماهش بود باشگاه میومد

همیشه هم بچه هاشون تو کریر میارن

خوبه حداقل لذتشو تا اونجا بردی که سیک س بکتو ببینی ...با ورزش میشه سینه هارو سفت و کوچیک کرد؟

وای خواهر مگه چقد طول کشید شهید شدم به اونجا برسم بعد حامله شدم و شاهد پهن و عریض شدن خودم بودم😂😂😂

باردومم همینقدر مزخرف 

ببین اگر داری شیر میدی الان بسیار طبیعی هست سینه ات شل باشه بخاطر غدد شیردهیته

فقط مرتب سوتین سفت و محکم ببنذ تا بالا نگه دارع

بعدش هم خودش سفت میشه

و اصولا اینم بگم بافت سینه بافت چربیه عضله نیست که بتونی سفت کنی در نهایت قسمت بالای سینه رو میتونی حجم بدی وسفت

بیخیال بابا مگه کی قراره لخت تو رو ببینه یعنی مربیه بدنسازی متاهله بچه دار مانداریم؟؟؟؟ من یه عاا ...

😭😭هزار بار به خودم میگم مگه قراره به همه بدی که انقد رو بدن خودت حساس شدی ..شوهرمم چیزی نمیگه طفلک ولی مقایسه که میکنم حالم خراب میشه ..

بیخیال بابا مگه کی قراره لخت تو رو ببینه یعنی مربیه بدنسازی متاهله بچه دار مانداریم؟؟؟؟ من یه عاا ...

شوهرشم اینوسط فقط هویجه😂😂😂

اعتماد به نفس خود طرفم که اصن مهم نیست😂😂

2706