2733
2734
عنوان

من خیلی لاغرم چیکار کنم یکم چاق شم

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 44 پست

بچه ها من ۷۳ ام با قد ۱۶۷  خوبه ؟؟؟؟

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرص مخمر ابجو روزی دوتا یکی قبل از ناهار یکیم قبله شام  داروخونه هست ۱۵۰تومنه عالیع

شما نتیجه گرفتی چند مدت استفاده کردی بازگشتم داشت

سلامتی پسرم صلوات اَللهم صَلی اَلله مُحّمد وَآل مُحّمد 
2731
میشه بگید چقدر اضافه کردید و اینکه بازگشت هم داره

من لاغر نیستم زیاد...دوست داشتم دو سه کیلو اضاف کنم که زود اضاف کردم و قطشون کردم...نه برگشت نداش برا من

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
چجوری خوردی ت؟ من گرفتم 

همه جا میگفتن روزی ۶ تا بخور ولی من روزی سه تا میخوردم.فوقش چهارتا که باهم نمیخوردمشون 

زمان خاصی نداره.من هر وقت یادم میومد میخوردم 

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
همه جا میگفتن روزی ۶ تا بخور ولی من روزی سه تا میخوردم.فوقش چهارتا که باهم نمیخوردمشون  زمان خ ...

اها چن کیلو اضاف کردی

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
چی بود اسم قرصت

من از طب سنتی دکتر ستاری گرفتم اسمش کپسول چاقی هست

- عشقِ‌تو💔شیرین‌ترین‌داستانِ‌این‌دنیایِ‌تلخ‌است‌ حسین..(:️ روزگاری خواهد آمد که مردم به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی تعجب می کنند(امیرالمؤمنین علی علیه السلام )ادما تو زندگیت زودگذرن پس حالتو با خودت خوب کن نه با وجود بقیه🌱☀️❤️
من منظم مصرف نکردم.وزن هم نکردم  دیدم دارم چاق میشم.قط کردم

عع لابد استعداد داری پس

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
عع لابد استعداد داری پس

اتفاقا من جزو افرادی ام که اصلا استعداد چاقی ندارم 

خیلی میخورم ولی چاق نمیشم اصلا 

ولی این قرصه باعث میشد بااینکه سیرم ولی هوس غذا کنم ...یعنی اون لحظه میدونستم گشنم نیست ولی دلم ضعف میکرد برا غذا

اتفاقا من جزو افرادی ام که اصلا استعداد چاقی ندارم  خیلی میخورم ولی چاق نمیشم اصلا  ولی ...

منم قبلا خوردم همه میگفتن تغییر کردی

الانم گرفتم امروز شرو‌کردم 

منم قبلا خوردم همه میگفتن تغییر کردی الانم گرفتم امروز شرو‌کردم 

فقط در طول روز یه چیز شیرینم بخور چون قندو پایین میاره

فقط در طول روز یه چیز شیرینم بخور چون قندو پایین میاره

چش مرسی گلم🌹🥲