2777
2789

سلام یکی از فامیلای ما فوت کرده بنده خدا خیلی مرد خوبی بود ولی به نماز و روزه معتقد نبود حالا می‌خوایم به کسی(آخوند)پول بدیم تا نماز بخونه و روزه بگیره بنظرتون واقعا انجام میدن؟

نمیدونم والا

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ اگر سوالی در مورد افزایش وزن یا کاهش وزن داشتی در خدمتم لطفا تو تاپیک اخرم بپرسید تا مزاحم کسی نباشیم💙

ولی من واسم سوال بود همیشه از کجا معلوم پولو بگیره نخونه

به تعادل و آرامش می‌رسی آن‌هنگام که نه نظرات دیگران و نه قضاوت‌ها و برداشت‌های آنان برایت اهمیتی ندارد و آگاهانه تصمیم می‌گیری و جسورانه اقدام می‌کنی:♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید پیش شخص معتبری ببرید دیگ حتمن تحقیق کنید 

ولی حتی اگرم نخونن برای اون طرف نوشته میشه 

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 

والله باید بشناسیدش  چه شخصیتی داره 

ان شاءالله  که انسان مومنی بر بخورید 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
باید پیش شخص معتبری ببرید دیگ حتمن تحقیق کنید  ولی حتی اگرم نخونن برای اون طرف نوشته میشه  ...

واقعا حتی اگه نخونه برای اون مرده نوشته میشه ثوابش؟🤔

خدایی از نظر من مسخره هست نماز با پول بخری روزه با پول بخری پول حتی از جهنم می‌برتت بهشت

بنظر من مسخره نیس خدا آنقدر مهربونه که راه جبرانی گذاشته

واقعا حتی اگه نخونه برای اون مرده نوشته میشه ثوابش؟🤔

آره فک میکنم چون شما پول و دادید دیگ 

ولی بازم مطمئن نیستم نمیتونم با اطمینان بگم 

حالا میپرسم میام جوابشو میگم

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
بنظر من مسخره نیس خدا آنقدر مهربونه که راه جبرانی گذاشته

هر کسی عقیده خودش داره 

ولی کسی ک پول نداره بعد مردن نماز و روزه هاش میمونه بعد طرف کلا نماز و روزه انجام نمیده چون پول داره پول میدن میخرن

انگار در واقع با پول دادن داری بهشت میخری

مثل این دنیا ک پول میدی راحت سزارین شی یا پول میدی مدرک میخری

پول حتی جهنم می‌کنه بهشت

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
ممنون میشم بپرسی جواب قطعی بدی بهم 

چشم ولی الان نمیتونم 

تا فردا آن شا الله میام تو همین تایپیک جوابشو میزارم

آره فک میکنم چون شما پول و دادید دیگ  ولی بازم مطمئن نیستم نمیتونم با اطمینان بگم  حالا ...

یعنی نماز با پول میخرین؟؟؟جالب نماز و روزه هم خرید و فروش میشه

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2801