2752
2734

خیلی ناراحتم. بعد از ده سال داریم جدا از هم می‌خوابیم. نمیدونم با بچه ها چه کنیم. پسرم ۴ سالشه و اضطراب جدایی داره باید حتما توی اتاق ما بخوابه با همسرم.  دخترم نه ماهشه خواستم مثل برادرش نشه زودتر جداش کنم. توی یه اتاق دیگه توی تخت میخوابونمش خودم روی زمین می‌خوابم تا عادت کنه اما ده دقیقه نمیشه که با گریه بیدار میشه چند بار تکرار میشه تا خسته میشم میارم کنار خودم میخوابه. شما چه میکنین با این قضیه؟

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸

همه باهم یجا بخوابین بهتره تا از همسرت جدا باشی که

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسرم ۸سالشه تازه میره تو اتاقش اما پسر کوچیکم کنار خودم میخوابه ولی منو شوهرم کنار هم میخوابیم

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

منم کوچیک بودم میترسیدم ولی عادت کردم دیگ توام جداشون کن ولی طی شب بهشون سر بزن 

ششمین کاربری 😁 متولد ۷۸ تو اسم کاربریم جا ب جا نوشتم 🤦‍♀️ منم منتظرم برام دعا کنید ممنون ❤️🙏

همتون باهم تو اتاق بچه ها بخوابین 

واسه زناشویی هم برید اتاق خودتون تا کوچیکه دوسه سالش بشه و بچه ها پیش هم بخوابن 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
هر جهار تاتون یه جا بخوابید نمیشه؟ مگه چند بار بچه هات کوچیکن و میتونند کنار والدین خوابیدن تجربه کن ...

آره منم به همین فکر میکنم پسرم الان ۸سالشه خودش دیگه میره تو اتاقش تو بغل من خوابیدنش تموم شد 🥲

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
همه باهم یجا بخوابین بهتره تا از همسرت جدا باشی که

تا چند شب پیش همه یه جا میخوابیدیم. پسرم روی زمین منو همسرم و دخترم روی تخت. پسرم سرما خورد بینیش کیپ بود بد خواب شده بود هر دومان اومدیم روی زمین کنارش خوابیدیم یهو دخترم توی خواب راه افتاد از روی تخت افتاد پایین 😭 دیگه گفتم بزارمش توی تخت کودک که نرده داره. اما متاسفانه نمیپذیره

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸

من بچه هام بزرگن تو اتاق نمیخوابن اخرش میان وسط سالن شوهرم که عادت داره جلو تلویزیون بخوابه منم مجبورم بیام همون جا بخوابم دیگه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

من اتاق پسرم رو ده ماهگی جدا کردم. البته روی زمین میخوابوندم چون تختش گارد درست و حسابی نداشت. کنارش میخوابیدم تا خوابش ببره بعدش میومدم اتاق خودم. بعضی شبا حتی ده بار بیدار میشد میرفتم میخوابوندمش دوباره برمیگشتم اتاقم. بعضی شبا هم خیلی خسته بودم حال نداشتم همونجا پیشش میخوابیدم‌. کم کم بزرگ شد عادت کرد. دیگه الان ۲۲ ماهشه راحت تو اتاق خودش تو تخت خودش میخوابه از شب تا صبح

تا چند شب پیش همه یه جا میخوابیدیم. پسرم روی زمین منو همسرم و دخترم روی تخت. پسرم سرما خورد بینیش کی ...

به نظرم اولویت اولتون این باشه که پیش همسرتون بخوابین.همه باهم یجا باشین بهتره بچه ها رو زود بخوابونین بکم باهمسرتون توی اتاق خودتون خلوت کنین منظورم فقط رابطه نیستا بالاخره حرف و درد دل و حتی یه بغل ساده ارامش میده بهتون بعد برگردین سرجاتون اینجوری بهتره جای خواب جدا کردن فاصله میندازه

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.