2737
2734
سلام.من ثبت نام کردم ولی ازم هزینه ثبت نام نخواستن.دیروز رادیو‌میگفت با پرداخت وجه تعیین شده باید ثبت نام‌کرد.الان ینی ثبت نام من اشتباه بوده که پول ازم نخواسته؟رسید ثبت نام هم داد اخه
خداجونم چی میشه منم از تو حسرت تموم چیزایی که ندارم دربیاری و ارامشو بهم هدیه بدی😢😢😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اهان یعنی کنکور ۹۵ رو دادین درسته ؟ مربوط به ۹۶ نمیشه اصن ؟
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢
قلب یخی جان‌میشه بعد ثبت نام بیای بگی پولی هس یا نه.من حودم ثبت نام کرده بودم‌میترسم اشتباه شده باشه
خداجونم چی میشه منم از تو حسرت تموم چیزایی که ندارم دربیاری و ارامشو بهم هدیه بدی😢😢😢
مجاز بودن یا نبودن تو کنکور اثر نداره برای شرکت تو تکمیل ظرفیت.فقط باید شرکت کرده باشی تو جلسه کنکور
2740
بله زهرا جان.ثبت نام ما پارسال بود که اردیبهش ۹۵کنکور دادیم.الانم تکمیل ظرفیتشه
2706