2752
2734
عنوان

خیال تو....

159 بازدید | 8 پست

گفتمش روزی خیالش از دلم بیرون کنم

دل بگفت او با من است من با خیالش می‌روم…

👤راحم تبریزی

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿

گفته بودم

بعد ازین باید فراموشش کنم

دیدمش 

وز یاد بردم گفته های خویش را🙃🤞🏻

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
گفته بودم  بعد ازین باید فراموشش کنم  دیدمش  وز یاد بردم گفته های خویش را🙃🤞🏻

دیدمش

گفتم منم

نشناخت‌ او...

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدمش گفتم منم نشناخت‌ او...

یک نظر دیدم و تاوان دو عالم دادم...🙃

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
2731

[QUOTE=323614588]یک نظر دیدم و تاوان دو عالم دادم...🙃[/QUOTE

🌺🙏

[QUOTE=323614588]یک نظر دیدم و تاوان دو عالم دادم...🙃[/QUOTE 🌺🙏

💓

خیال کردم که بی خیالم میشود اما با خیالم ، در خیالش ، بی خیالِ عالم و آدم می شود   😐شا ...

نه استعدادت بد نیست 😁