2737
2734
عنوان

بانویی دکمه های مانتو راباز میکند

83 بازدید | 10 پست

بانویی دکمه های مانتویش را باز می کند!
او در اتاق پرو یک فروشگاه برند و شیک در شمال شهر هست، می خواهد مانتو و یا لباس جدید بخرد، شاید هم می خواهد پیش بقیه از بابت آخرین مدل روز کم نیاورد!
البته می تواند در اتاق پرو یک مغازه معمولی در محله های پایین شهر باشد، با همسرش، مادرش، خواهرش، ...... آمده تا لباس جدید بخرد، واسه مهمانی، عروسی، ....
تازه رسیده مهمانی، بعد از کلی احوالپرسی با میزبان و به قول قدیمیا چاق سلامتی، می خواهد آماده شود تا برود تو مجلس و بعدش خوش و بش و خدای نکرده غیبت و بزن و برقص و....
از راه رسیده، از سر کار، شایدم از خرید، خسته است، می خواهد یک استراحت کوتاه بکند، بعد از آن بساط غذا و چای و.....آماده کند، همسرش می آید که دور هم بنشینند وگل بگن و گل بشنفن!!!!!!
می خواهد لباس بیمارستان را بپوشد، بیمار است و باید بستری شود، لباس بیمارستان و بعدش شاید هم اتاق عمل، برای سلامتی اش دعا کنیم!
اول صبح است، تازه رسیده سرکار، باید یونیفرم اش را بپوشد، اگر پزشک است روپوش سفید و مشاغل دیگر یونیفرم های دیگر، ....... و کار روزانه اش را شروع کند!

..........
و اما!!!!!!!!
بانویی دکمه های مانتویش را باز می کند!😔😔😔
تا تمام زخمها و کبودی هایی که از ناحیه عزیز ترین کسی که یک عمر بهش تکیه کرده و جوانی اش را پای او گذاشته به تنش نشسته را نشان پزشک قانونی بدهد!!!!!😞😞😞
چهارم اذر روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان .به امید روزی که فریاد دردمند همه زنان اسیب دیده شنیده شود 💔

با تشکر از :

#دکتر_آمنه_قاسمی
کارشناس #پزشکی_قانونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درود بر شما👍 چهار آذر روز نارنجی😔
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2731
لایک!!!چندروز پیش یکی تاپیک زده بود اولین باری که ازشوهرتونکتک خوردید کی بود؟!!!!!!بعد از تعجب و ناراحتی کاربرا از این سوال گفت کتک منظورم در حد یک سیلیه بالاخره پیش میاد!!
ببینید چقد کتک خوردن یک زن رو عادی میدونن بعضی از همجنسان خودمون. خیلی متاسف شدیم.
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
2738
💔💔
خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
پاریس جان موافقم. یادمه زمانی یک روانشناس به من گفت یک مرد میتونه زنش رو له کنه، داغون کنه بدون اینکه انگشتش رو بهش بزنه... با رفتار و حرکات و زبونش حتی میتونه زن رو خررررررد کنه. کاری که شوهر من کرد... اصولا میدونید در روانشناسی کودک هم، عدم توجه عمدی از مصادیق ازار کودکان هست... توجه نکردن عمدی واقعا ، انسان آزاری هست... بلاشک...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...