2733
2739
نزدیک ده ماهه زایمان طبیعی کردم ولی هنوز رابطه نداشتم خیلی حس تفر پیدا کردم در این مورد چیکار کنم؟
یه پسر دارم شاه نداره..صورتی داره ماه نداره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
سلام به مامانای دیروز و امروز و آینده من یکتا هستم و همیشه دوست دارم چیزای خوبی رو که بلدم به بقیه هم یاد بدم یکی از اونها که امروز میخوام به همتون معرفی کنم و ازتون میخوام شما هم به دوستاتون معرفی کنید سایت " خورشید بانو " هستش نمیدونم بگم چیا توش هست و به چه دردی میخوره اما میتونم بگم حتما حتما بهش سر بزنید چون مثل من هر روز نگاهش خواهید کرد حداقل به یک دلیل در طول روز 3 بار به طور اتفاقی به سه کاربر پنجره طلایی نشون میده که خود من یک بار دریافت کردم و پنجره طلایی یا اعتبار موبایل هست از 1000 تا 20000 یا جوایز نقدی دیگه که من یه اعتبار 10 تومنی بردم و جالب بود که اول پرسیدن خطت چیه بعد برام فرستادن آدرس سایت : http://www.khorshidbanoo.ir البته نمیدونم این پنجره طلایی تا کی هست ولی در کل سایت خوبیه و ارزش سر زدن داره...
وبسایت جامع خانومای ایرونی ... http://www.khorshidbanoo.ir نبینی از دستت رفته
به نظرم با افسردگی بعد زایمان رابطه داره من سردومین زایمان این طوری نشدم ولی سر اولین بچه ام تا مدتها نمی تونستم رابطه داشته باشم و افسرده بودم
حیلت رها کن عاشقــا دیوانه شو دیوانه شو و انـدر دل آتش درآ پــــروانـه شــو پروانــــــه شو هــم خــویش را بیگـــانه کن هم خانه را ویرانه کن و آنگه بیا با عاشقان هم خانـه شـو هم خانه شــو رو سینــه را چـون سینه ها هفت آب شو از کینه ها و آنگـــه شراب عشــق را پیمانـــه شــــو پیمانــه شـو باید کـــه جملــه جــان شــوی تا لایق جانان شوی گـــر ســوی مستــان میــروی مستانه شـــو مستانه شو... مولوی
به نظرم با افسردگی بعد زایمان رابطه داره من سردومین زایمان این طوری نشدم ولی سر اولین بچه ام تا مدتها نمی تونستم رابطه داشته باشم و افسرده بودم
حیلت رها کن عاشقــا دیوانه شو دیوانه شو و انـدر دل آتش درآ پــــروانـه شــو پروانــــــه شو هــم خــویش را بیگـــانه کن هم خانه را ویرانه کن و آنگه بیا با عاشقان هم خانـه شـو هم خانه شــو رو سینــه را چـون سینه ها هفت آب شو از کینه ها و آنگـــه شراب عشــق را پیمانـــه شــــو پیمانــه شـو باید کـــه جملــه جــان شــوی تا لایق جانان شوی گـــر ســوی مستــان میــروی مستانه شـــو مستانه شو... مولوی