2752
2739
عنوان

مریض شدن مداوم پسرم

131 بازدید | 19 پست

سلام دوستان. کسی هست که پسرش پیش دبستانی باشه و امسال مرتب مریض شده باشه؟مثلا از مهر تا الان ۶ بار ؟؟

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی بوده؟میخوام بدونم فقط پسر من اینطور بوده یا واقعا امسال مریضی زیاد شده...والا دیگه وسواس گرفتم از این حجم مریضی

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
2731
من خودم بچگی اینطوری بودم همش مریض بودم🤦‍♀️

پس مادرت باهات چی کشیده

من یخچال خونم رسما شده داروخانه

بهش قرص مکمل بده، مثلا یه ماه یه روز در میون بخوره. باز چند هفته نخوره. دوباره شروع کنه

یونی زینک خوبه

سیستم ایمنی بدنش تفویت میشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

دخترای منم مدام مریضن ،همیشه ته مزیضی دارن منتظرن یه بادی بخوره بهشون یا ازکنارموردمشکوکی ردشیم فوری مریض شن 

کلی پول دوادکتر دادیم از شهریور تاحالا 😐😑کاش خوب شن حالا ،اصلا انگار هیچ تاثیری تداره دارو 

شش بار که خوبه، پسر خواهر من یک هفته میره یک هفته نمیره بن ه خدا هر روز سرماخورده است.

یک شربتی هست ایمیونس بگیر بهش بده ب ای تقویت سیستم ایمنی بدن خیلی خوبه. البته قبلش یک‌مشورت با دکتر بگیر. من به دختر خودم میدم سه سالشه راضیم.

پسر من... همین الآنم مریضه... دیگه از دکترای شهرمون هم ناامید شدم .می‌خوام ببرم پیش یه دکتر دیگه&nbs ...

من هم همینطور...اینجور که مطالعه کردم میگن از سیستم ایمنی ضعیف بچه است

کسی بوده؟میخوام بدونم فقط پسر من اینطور بوده یا واقعا امسال مریضی زیاد شده...والا دیگه وسواس گرفتم ا ...

من‌دوتا‌پسر‌دارم‌ از اول مهر که پسر بزرگم میگیره بعد دو روز کوچیکه می گیره  بعد منو همسرم میگیریم  ویروس زیاد شده دارو هم جواب نمیده

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

بله کاملا طبیعیه . چون اولین  باره وارد محیط شلوغ شده دائم با انواع بیماری ها و ویروس ها بدنش مواجه میشه و بعضی سیستمای دفاعی حساس تره به کوچکترین ویروس واکنش میده . راهش فقط تقویت بدن از طریق تغذیه و مولتی ویتامین و این چیزا هست . شربت ایمیونیس خیلی خوبه . 

خبر خوب این که سالهای بعد که بزرگتر شد خیلی کمتر مریض میشه چون بدنش دائم پادتن های مختلف تولید کرده و به ابن سادگی مریض نمیشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚