2737
2734

عزیزم همسرم معمولا هر ۵ شنبه وجمعه میره بیرون با دوستاش حالا اونجا معمولا ماهی میگیرن و کبوتر این چیزا میزنن واس غذا خوردنشون یا مرغ میگیرن بعضی وقتا شب میمونن بعضی وقتا هم ن میان حالا ۵ شنبه رفتن تا امروز غروبی قرار بود ۳ نفر هزینه رو بدن ک همسرم گفت نفری ۱ تومن باید بدیم حالا ک برگشت دیدم اون ۱۶۰۰ بیشتر داده منم خیلی بم فشار اومد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ۶۰۰ تومن بیشتر داده بود خب منم بش گفتم واقعا چرا اینکار و میکنی چی گرفتین مگه قرار نبود سهمتون انقد بشه گفت ها جا خسته نباشید اومدی حساب کتاب کنی بش@گفتم کوه نمیکندی رفته بودی خوش گذرونی بچه من الان ۶ ماه داره واس گوشت چرخ کرده گریه میکنه ولی نشد براش بگیرم ولی این اقا داره اینجوری پولا رو حیف ومیل میکنه

2728

چقد بی انصاف و نادان 

خیلی حالم گرفته شد 

چی بگم والا

آدم در قبال زن و بچش اینقد بی مسئولیت

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
چقد بی انصاف و نادان  خیلی حالم گرفته شد  چی بگم والا آدم در قبال زن و بچش اینقد بی مسئ ...

همیشه همینه الان همش ۵۰۰ تو کارت مونوه و من سه شنبه نوبت دکتر قلب دادم ب سلامتی اقا قلبم هم مشکل داره

همیشه همینه الان همش ۵۰۰ تو کارت مونوه و من سه شنبه نوبت دکتر قلب دادم ب سلامتی اقا قلبم هم مشکل دار ...

شغل و سواد شوهرتون چقده

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
شغل و سواد شوهرتون چقده

سوادش ک سیکل هم نداره اول راهنمایی و شغل هیچ بیکار و تا ۶ سال اول زندگی بیکار بود با یارانه زندگی میکردیم الان ۲ سالخ باباش بش زمین میده میکارن شریکی فقط هم تابستون بش میده برنج بکاره زمستون باز بیکاره نیم هکتار گندم داره دیگه پول برنج میمونه تا باید خرجش کنبم تا برداست بعدی 

2740
سوادش ک سیکل هم نداره اول راهنمایی و شغل هیچ بیکار و تا ۶ سال اول زندگی بیکار بود با یارانه زندگی می ...

متاثر شدم براتون