2737
2739

چهار سالشه عکس نوزادی مو دیده میگه. مامان من اون موقع کجا بودم ت شکم کی بودم پیش دکترا بودم؟اخرش میگه ن مامان من بهشت بودم😂💕😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو شکم بابات بودی 🤣🤣

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
2731
بچه ها خیلی عاقلننن یه دفعه یکی از شاگردام از من پرسید خانم اگه خدا انقد بزرگه پس چرا خونش انقد کوچ ...

منظورش از خونه خدا کجا بود؟

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
برادر زاده من میگه من قبلی که دنیا بیام‌ پیش‌ خدا بودم

خداحفظش کنه دختر منم همیشه براش سواله میگه مامان تو نی نی بودی من کجا بودم پسرم هیچوقت از این سوالا نپرسیده دخترم خیلی باهوشه قربونش برم😘💕😍

2740

بگو تو شکم دکتر بودی من دراوردم‌ خانم به ما مگه گفتن لک لک چیشد نه مهم نیست چیبگین ولی تو زمان تین ایجری شون ارام ارام راجع به رابطه جنسی صحبت کنید بهشون اعتماد کنید  نزارید همکلاسیها یا بچه های اقوام از جای بدش بگن. هوشیارشون کنید . و عواقبش رو بهشون بگید البته بحث ‌الان نیست من به بهانه عنوان تاپیک‌ گفتمم 

2706