2737
2739
عنوان

شوهرم رمز گوشیش نمیده

188 بازدید | 14 پست

دوستان من چ کنم رمز گوشیش نمیده و هربار میگم میگه من با دوستام حرفای باز میزنم خوشم نمیاد ببینی 

من دلم میخواد ببینم تو گوشیش چخبره 

راستش اینجوری مقاومت میکنه بیشتر میترسم چیزی باشه که اینجوری میکنه 

چ کنم با هر زبونی میگم ولی انگار ن انگار

چه معنی داره مرد و زن تو یه خونه گوشیشون رمز داشته باشه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

توام رمز گوشیتو عوض کن نگو

یکبارم بهش بگو من کاری به پیامای رفیقات ندارم ولی وقتی اونطوری انقدر یه گوشی برات مهمه ادم فکرای دیگه میکنه.

بعدم بگو توام  دست به گوشیم نمیزنی

گل دختر نازم آرامش

راست میگه خب منم اگه یه روزی ازدواج کنم دوست ندارم همسرن چتمو با چنتا از دوستام بخونه ولی مجازه هروقت دلش خواست گوشیمو برداره .به نظرم اول باید اعتماده شکل بگیره و مطمعن شه که چتایی که میگه رو نمیخونی یعدش تو دوستشو بشناسی و بدونی اینکاره نیست 

چرا میخوای بدونی 

پدر مادر من در حال حاضر ۲۱ ساله زندگی مشترک میکنن دو تا بچه ۷ ساله و ۱۸ ساله که ۱۸ ساله هم من هستم دارن و با این حال رمز گوشی همو نمیدونن منظور نگید مجردی واسه همین نمیدونی پدر مادر من حتی پدر بزرگ مادر بزرگ من خاله و شوهر خالم عمم و شوهر عمم بارها شده به خانومشون یا به شوهرشون میگن رمزتو باز کن فلان چیزو مثلا می‌خوام ببینم شاید یه عکسی بفرسته یا همچین چیزی 

اعتماد مهمه

این دنیا دو روزه وقتی میگم دو روزه واقعا دو روزه 😂 ارزش نداره سر چیزای بیخود همو ناراحت کنیم .. من اصلا موقع نظر دادن یا بحث کردن به اسم کاربری توجه نمیکنم و فقط حرفامو میزنم یهو میبینی یه تاپیک باهات بحث کردم و یه تاپیک هم نظر بودم مگه این که انقدری دعوا کرده باشم که اسمت تو ذهنم بمونه . اصلا از دعوا و اینا خوشم نمیاد اصلا هم دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم اگه یه جا واقعا مقصر نبودی و الکی پریدم بهت مطمئن باش تاپیک میزنم ازت عذر خواهی میکنم 😃 نمونش تو تاپیکام هست 😁 همون تاپیک که عنوان زدم کاربر عزیز ازت معذرت می‌خوام . فقط می‌خوام بگم اگه کار اشتباهی کردی حداقل قبولش کن به فکر غرورت نباش شاید اگه مغرور باشی و به غرورت صدمه بزنی حداقل یکی دیگه رو به ناحق ناراحت نمیکنی ... من اصلا از دعوا خوشم نمیاد هیشکی حق نداره تو سایت با من قهر باشه به زور آشتی میکنم 😁😁😁🤕🤕 همون تاپیکی که زدم بیا با هم بحث نکنیم .. دوست قشنگم @عشقم_لیمینهو هم نظر با من در سریال های کره ای 🤣

عزیزم منم مثل تو بودم و همش در صدد فرصتی بودم ک ببینم تو گوشیش چ خبره و در اخر فهمیدم ،چیزی جز زجر و افسردگی گیرم نیومد بهتره بیخیال شی،الان ۶ ساله دیگه نزدیک گوشیش نشدم و اصلا برام مهم نیست ک چکار میکنه 

2740

منم شوهرم اینطور بود یه روز که گوشیش لاک نبود رفتم تو تنظیمات قفلش و اثر انگشتمو ثبت کردم دیگه خیالم راجت شد🐒

۲۵ دی نوبت سنوی قلب نی نی دارم میشه دعا کنین برای نینیم🥲تشکیل نشد که نشد سقط شد .😭 خداحافظ جوجه من باران باش و ببار ،نپرس کاسه های خالی ازآن کیست♾️ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد!!⚕️🎶

ببین عزیزم بزار خیالتو راحت کنم بهتر آدم با واقعیت طررف شه 

آدم اگر ریگی تو کفشش نباشه گوشیشو چهل قفله نمیکنه هیچوقت

سعی کن یواشکی یادش بگیری ولی به‌ش نگو فهمیدی

چه معنی داره مرد و زن تو یه خونه گوشیشون رمز داشته باشه

عزیزم از الان بگم با این پیام قصد دعوا ندارم فقط می‌خوام نشر شخصی خودمو بگم 

از نظرم وقتی اعتماد باشه رمز گذاشتن ایرادی نداره مثلا رمز گذاشتن به آدم حس امنیت میده پدر مادر من ۲۱ ساله زندگی مشترک میکنن با هم هنوزم رمز گوشی همو نمیدونن یه لحظه کار داشته باشن میگن فلانی رمز گوشیتو باز کن مثلا می‌خوان عکس بفرستن منم که دخترشون منم رمز دارم صرفا جهت شک و این که نخوای طرف مقابل ببینه گوشیتو نیست به هر حال حریم شخصیه ادمه حرفای زنونه و مردونه زده میشه 

این دنیا دو روزه وقتی میگم دو روزه واقعا دو روزه 😂 ارزش نداره سر چیزای بیخود همو ناراحت کنیم .. من اصلا موقع نظر دادن یا بحث کردن به اسم کاربری توجه نمیکنم و فقط حرفامو میزنم یهو میبینی یه تاپیک باهات بحث کردم و یه تاپیک هم نظر بودم مگه این که انقدری دعوا کرده باشم که اسمت تو ذهنم بمونه . اصلا از دعوا و اینا خوشم نمیاد اصلا هم دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم اگه یه جا واقعا مقصر نبودی و الکی پریدم بهت مطمئن باش تاپیک میزنم ازت عذر خواهی میکنم 😃 نمونش تو تاپیکام هست 😁 همون تاپیک که عنوان زدم کاربر عزیز ازت معذرت می‌خوام . فقط می‌خوام بگم اگه کار اشتباهی کردی حداقل قبولش کن به فکر غرورت نباش شاید اگه مغرور باشی و به غرورت صدمه بزنی حداقل یکی دیگه رو به ناحق ناراحت نمیکنی ... من اصلا از دعوا خوشم نمیاد هیشکی حق نداره تو سایت با من قهر باشه به زور آشتی میکنم 😁😁😁🤕🤕 همون تاپیکی که زدم بیا با هم بحث نکنیم .. دوست قشنگم @عشقم_لیمینهو هم نظر با من در سریال های کره ای 🤣
چرا میخوای بدونی  پدر مادر من در حال حاضر ۲۱ ساله زندگی مشترک میکنن دو تا بچه ۷ ساله و ۱۸ ساله ...

چرا زن و شوهر نباید رمز گوشی همو بدونن؟مگه اعتماد ندارن بهم؟خب پس چرا رمز همو ندونن؟ بین زن و شوهر حریم خصوصی وجود نداره 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
چرا زن و شوهر نباید رمز گوشی همو بدونن؟مگه اعتماد ندارن بهم؟خب پس چرا رمز همو ندونن؟ بین زن و شوهر ح ...

نظر شخصی من اینه وجود داره هر چقدرم آدما به هم نزدیک باشند بازم یه حریم شخصی و خصوصی برای هم دیگه دارن شاید حرفای زنونه و مردونه زده میشه من وقتی بابام گوشی مامانمو میخواد یه چیزیو توش ببینه چک کردن نمیگم کلا میگم مامان من بدون ترس بهش میده بابا و مامان هم انقد بهم اعتماد دارن که نخوان رمز گوشی همو بدونن 

همیشه یه حریم کوچیک باید وجود داشته باشه این نظر منه و کلا تو فامیلای نزدیک ما هم این هستش موضوع اعتماد نیستش نظر شخصی منه

2706