2752
2734

دخترم همه کار براش کردم از مهر و محبت و دوتایی بریم کلاس شنا و دوتایی بریم گردش و باهاش مثل یه دوست باشم ، اما به شدت گند اخلاق و بدجنس هست ، صبحا‌ با وحشی بازی و دعوا از خواب بیدار میشه ، گاهی وقتا منو تحقیر میکنه ، کسی دوستش نداره ، دلش برا کسی تنگ نمیشه ، دوستی نداره ، داداش کوچیکه اش رو اعتماد به نفسش رو صفر کرده از بس که تو‌ذوقش میزنه ، جایی میریم اینقدر بد قلقی در میاره ابروم رو برده ، همیشه از زندگی نالانه و ناشکر ، ما ۲۰۶ داریم چند وقته میگه ما چیزی نداریم فقط یه ۲۰۶ ساده دوستام فلان … بهترین کفش و مانتو داره برا مدرسه بازم ناشکره دیگه بریدم از دستش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کی گفته جواب نمیده؟؟ باید مداوم باشه و مشاورشم کاربلد باشه.

فکر میکنی یه بار فقط بردم ؟؟

۱۳ سالشه ماله من به شدت پرتوقع هرکاری بکنی براش وظیفه میدونه نه تنها منو پدرش بلکه با دوستانم همینه 

کلا ذاتشون اینه 

فکر میکنی یه بار فقط بردم ؟؟ ۱۳ سالشه ماله من به شدت پرتوقع هرکاری بکنی براش وظیفه میدونه نه تنها م ...

بببین من یه دوست دارم از ۶ سالگیم الان ۲۵ سالمه این دختر انقدرررر بدجنس بود دوران بچگی که حد نداره و بد ذاااات تا اوایل دبیرستان ولی خواهرش مشاور بود مدام باهاش حرف میزد . الان بی نهاااااایت مهربون شده رفیق فابریکم

منم بچگیم این اخلاقا رو داشتم ،الان عاقل شدم 

من تو رقابت درسی افتادم و رفتم کلاس ارایشگری و خیاطی و بعدشم سختیای زیادی دیدم بابام فوت کرد الان بهتر شدم ولی الانم گاهی ناشکری میکنم ولی عاقل شدم دیگ کم کم ...