2733
2734
سلام مامانای عزیز.کی تو بارداریش تنگی نفس داره؟ کی شبا خوابش نمیبره؟ بچه من خیلی بالاست اصلا تو پهلوها یا پایین نیست.فکر کنم به خاطره همینه انقدر قفسه سینم تنگ میشه چیکار کنم؟؟؟
منم همینم. شبا خواب ندارم. نفسم می گیره. نی نیمم سرش بالاست همش به معدم فشار میاره. من هفته 33 ام ولی از 30 شروع شد....
مشاوره و صدور انواع بیمه نامه. سوالات بیمه ای خود را اینجا بپرسید. تلفن تماس: 88963153https://www.ninisite.com/discussion/topic/3055379/سوالات-بیمه-ای-خود-را-اینجا-بپرسید?postId=99230054

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنفشه جان زیره سرم بالش زیاد میزارم ملی فایده نداره انقد نفسم تنگ میشه که مجبور میشم پاشم راه برم. مامان البرز من از هفته 28 اینجوری شدم دکتر قلب وریه هم رفتم گفتن مشکلی نداری عوارض بارداریه باید تحمل کنی ولی خیلی سخته:-( عجیبه که میبینم خیلی مادرای باردار اصلا تنگی نفس یا مشکله خواب ندارن. خوش به حالشون:-(
اره به نظرم بچم خیلی بالاست اگه بره پایین یا سنگین بشه بره پاین فکر کنم منم تنگی نفسم بهتر یا شابد برطرف بشه. ولی میشه؟ اگه نشد چیکار کنم؟ چقد سخته