2752
2734
عنوان

خواستگاری که بعد از یک ماه پیدا شد

251 بازدید | 27 پست

تایپیکای قبلیم توضیح دادم سه جلسه با آقایی تلفنی صحبت کردم که آشناییمون از طریق خواهرشون بود 

جلسه آخر سر ی موضوع بحثمون شد وسطا صحبتاش تلفن قطع شد ولی ایشون دیگه تماس نگرفت از تماس نگرفتن مجدد اونشبش بعد قطع شدن تماس خیلی ناراحت شدم  و من تمام شده میدونستم این آشناییو

ولی بعد از یک ماه شب یلدا پیام دادند و تبریک گفتند که جوابشونو ندادم دیروز زنگ زد باز جواب ندادم میدونم امشب باز زنگ میزنه بنظرتون چه برخوردی داشته باشم 

و چطور بگم از تماس مجدد اونشبش ناراحت شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی مطمئنی قطع شدن تلفن عمدی بوده؟

خوب البته اگر عمدی نبوده میتونسته بلافاصله زنگ بزنه و بپرسه چرا قطع شد🤔

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
اسی مطمئنی قطع شدن تلفن عمدی بوده؟ خوب البته اگر عمدی نبوده میتونسته بلافاصله زنگ بزنه و بپرس ...

اره چون چند بار قبل هم این اتفاق افتاده بود و مجدد تماس می گرفت بلافاصله

اخه وسط صحبتای خودشم بود که قطع شد

میخوام جواب بدم ولی سرسنگین و بهش بگم اون حرکتش بد بود بنظرتون چی بگم بهتره

موقعیتش چطوره در کل پسندت هست؟

اگه آره جواب بده اگه نه که بیخیالش

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
موقعیتش چطوره در کل پسندت هست؟ اگه آره جواب بده اگه نه که بیخیالش

از نزدیک همدیگه رو ندیدیم فقط عکس 

یکم از بحثمونم سر همین بود من اصرار دارم بعد سه جلسه حضوری بیاد و اونم میگه فعلا شرایطشو ندارم

راهش دوره یکم

موقعیتش بد نیست

از نزدیک همدیگه رو ندیدیم فقط عکس  یکم از بحثمونم سر همین بود من اصرار دارم بعد سه جلسه حضوری ...

خوب جوابشو بده ببین چی میگه

ولی خیلیم خشک نباش بخوره تو ذوقش

خوب جوابشو بده ببین چی میگه ولی خیلیم خشک نباش بخوره تو ذوقش

طبق پیش بینیم زنگ زد امشب بهشم گفتم ناراحت شدم کارت درست نبود

گفت قبول حق با شماست و دلیل آورد برای کارش 

ولی بازم نمیدونم چه برداشتی باید داشته باشم ازش با اینکه توضیح داد

هنوزم یک ماه نبودنش برام ناراحت کننده ست

طبق پیش بینیم زنگ زد امشب بهشم گفتم ناراحت شدم کارت درست نبود گفت قبول حق با شماست و دلیل آورد برای ...

ببین وابسته نشو

به خودت بگو من که صدتا مردو تست نکردم پس صرفا یه آشنایی هست شایدم یه تجربه تو ضمیر ناخودآگاهت نزار بهش وابسته بشی

بهشون بگو در اولین فرصت بیان و حضوری همو ببینید اصلا عکس و واقعیت خیلی متفاوت خواهد بود

ولی دیگه گیر نده الان بیا و...

بخدا توکل کن و شش دانگ حواست جمع کن

بالاخره دوره شناخته باید دقیق باشی

انشاالله خوشبخت بشین

ببین وابسته نشو به خودت بگو من که صدتا مردو تست نکردم پس صرفا یه آشنایی هست شایدم یه تجربه تو ضمیر ...

نگم الان بیا پس چی بگم چون نمیدونم اومدنی هست واقعا یا نه

دلم نمی خواد اینجوری ادامه پیدا کنه

نگم الان بیا پس چی بگم چون نمیدونم اومدنی هست واقعا یا نه دلم نمی خواد اینجوری ادامه پیدا کنه

ویدیو کال هم میشه ولی جالب نیست ممکنه بد برداشت کنه مردای مملکت مارو که مشناسی کلا توهم توطئه دارن 

بهش بگو در اولین فرصت بیاین ببینمتون ولی گیر نده 

نگفته کی میتونه بیاد وسیله شخصی داره؟

ویدیو کال هم میشه ولی جالب نیست ممکنه بد برداشت کنه مردای مملکت مارو که مشناسی کلا توهم توطئه دارن&n ...

ویدئو کال خودشم گفت ولی من خودم موافق نیستم

اره بهش گفتم خانواده خودشم اینجاند