2733
2734

چاق شدم خیلی بعد زایمان حالم از خودم بتم میخوره هیچ تایم آزادی ندارم و بچم بهم خیلی وابستس چون فقط خودم همیشه پیشش بودم پدر و مادرم فوت شدن و شوهرم میگه وظیفه من فقط خرید خونس و وقت آزادش با دوستاش بیرون …میگه توام کاری نمیکنی عروسک بازی میکنی در حالی ک خیلیییییی فشار روحی و جسمی رو دوشم ی ارایشگاه میخوام برم نمیتونم ،بابد لثه ام جراحی کنم نمیتونم بچم کجا بذارم .خسسستم قیافممم مث خرس شده نمیتونم خودم تکون بدم حالم از خودم بهم میخوره شوهرممم دیگه هیچ تمایلی لهم نداره

به نظرم طب سنتی بهترین راهه، هم برای رفع چاقی هم برای مسائل دیگه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوب فعلا اولويتت بچه ات باشه 

چاقي هم به خوردنه ،اگه شير ميدي انتخابهات رو بهتر كن يا يه رژيم آنلاين بگير ،حتما كه نبايد بري باشگاه

بچه ات رو بذار تو كالسكه و برو پياده روي 

خودت يه موچين بردار ابروتو تميز كن 

2731
خوب فعلا اولويتت بچه ات باشه  چاقي هم به خوردنه ،اگه شير ميدي انتخابهات رو بهتر كن يا يه رژيم ...

اون ک صددر صد ،چاقیم عصبی پرخوری عصبی دارم داروهای ضدافیردگژ ک شروع کرذم چاق کنندس

سلام عزیزم من که پدر و مادرم زنده ان ولی بسیار ناکارآمد و وادادن و به هیچ وجه نمیتونم روی حمایتشون حساب کنم چی باید بگم ، حرفت رو میفهمم خودم باردارم و اصلا روی شوهر و کمک اون حساب نکن فقط خودت عزیزم 

در ضمن تنها هم هستم اگر باور کنی فامیل به درد بخورم ندارم ولی این رو باور دارم خدا هست و میبینه و ماهایی که آنقدر تنهاییم شبیه خودشبم من که هر وقت مشکلی داشتم باهاش حرف زدم حل شده ، اون بهتر از هر کی کمک میکنه

از کجا باید پیدا کرد که واقعا خوب باشه

باید به پزشک طب سنتی که تخصصش هست مراجعه کنید، 

یعنی مدرک پزشکی دارن، شاید تو شهرتون باشه تحقیق کنید

اگه نبود تا جایی که میدونم تو تهران و یزد  هستن

ولی کسی رو نمیشناسم که بخوام معرفی کنم

یک سری دکتر معروف هستن که تو تهرانن، مثل دکتر کردافشاری، دکتر زنده دل و... که حتی تو برنامه های تلویزیونی هم دعوتشون میکنن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
از کجا باید پیدا کرد که واقعا خوب باشه

یک سری کارهای عمومی هم هست که خودتون میتونید انجام بدید

مثلا خوردن یک سری دمنوشا که افسردگی رو هم از بین میبره

2706