2737
2734
عنوان

دزدی از بیمارستان اهر بعد از زلزله

1215 بازدید | 13 پست
یچه ها فقط خواستم اطلاع رسانی کنم....

دختر همسایمون تو تبریز پزشکه و طرحشو تو بیمارستان اهر می گذرونه ...موقع وقوع زلزله هم اونجا بوده....میگه چند ساعتی از زلزله نگذشته بود که چند تا مرد ریختن تو بیمارستان و با چاقو تهدیدمون کردن و بیشتر دستگاه های بیمارستانو دزدیدن .....این خبر موثقه موثق هستش....

اینجا همونجاییه که دیگه حرفی برا گفتن نمی مونه..........
اینکه خیلی معمولیه!!!!!!!!!!!!!!

متاسفانه بعضیها بعد زلزله میان و خونه ها رو تخلیه میکنن حتی اگه طلا دست کشته شدهها باشه شده انگشتشونو ببرن اون انگشترو در میارن!!!!!!!!!!!!!

فرشهاییکه از زیر آوار درمیاد اکثرا دزدیده میشه!!!

من اینو تو زلزله بم و رودبار شنیدم....

اتفاقا 1 آشنای تبریزی داریم شنیدم میرن تو پارک میخوابن اولین چیزی که من گفتم همین بود که خونتونو خالی نکنن حالا!!!!!!!!!!!!!!!!!

بهر حال همه جور آدمی همه جا هست...
فکر کن تهران زلزله بیاد چه بخور بخوری بشههههههههههههههه:))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ناراحت شدم ولی هیچ چیز منو ناراحت نمیکنه که تو گوگل دیدم پیر مرد وپیرزنی که همدیرو در وقوع زلزله بقل کرده بودن وهمونجوری زیزاوار مونده بودن ووقتی خاکهارو از روشون میزدن کنار همچنان محکم تو بقل همدیگه به خواب ابدی فرو رفته بودت از دیروزه گریم بند نمیاد هر وقت یادشون میفتم همینجوری اشکم میاد
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2728
نیکی جون میتونم ازت خواهشی بکنم کمکم کنی؟
منو شوشو میخواهیم ببینم بهزیستی اونجا بچه های بیسرپرست راحت به افراد میده یا نه؟ یا کسی سراغ داره؟
میشه برام سوال کنی خدا خیرت بده اگه بشه ما آخر هفته بریم اونجا شاید بتونیم اینجوری کمکی کرده باشیم
بهاره جوون من تهرانم...ولی هر کاری بتونم برات انجام میدم..... از خواهرم می خوام که برات سوال کنه....عموم اینا سر زلزله بم رفته بودن بچه بگیرن نداده بودن....یعدش فهمیدیم بچه ها رو قاچاف کردن ووووو بقیه اش بماند...
2738
دایی من واسه زلزله بم رفته بود کمک ..............میگفت بالای سر یه زن یه نفر ایستاده بود ومثلا گریه میکد .......تا روم رو کردم اونور .النگوهاش را در آورد .
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .