2733
2734

من از یه دکتر حرکت اصلاحی خفن برنامه میگیرم و الان سه ماهه دارم پیوسته میرم باشگاه و انجام میدم حذکاتو هم گودی کمر داشتم هم قوز و الان خیلی خیلی بهترم هرکس میبینه میگه چه خوش استایل شدی ولی هنوز‌باید ادامه بدم تا کامل کامل خوب بشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از یه دکتر حرکت اصلاحی خفن برنامه میگیرم و الان سه ماهه دارم پیوسته میرم باشگاه و انجام میدم حذکا ...

وای خداکنه منم یروز بشم دکتر حرکات اصلاحییی😍

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2731
من از یه دکتر حرکت اصلاحی خفن برنامه میگیرم و الان سه ماهه دارم پیوسته میرم باشگاه و انجام میدم حذکا ...

قربونت برم‌لو لیلولو.من ورزش میکنم و زیاد هم چاق نیستم اما بهد از بارداری دوم‌از خودم غافل شدم .از انجا که اکثر باشگاهها مربی حرفهای ندارن این تاپیک رو زدم .فیزیو تراپ ها هم در شهرستان لیسانس هستن 

قربونت برم‌لو لیلولو.من ورزش میکنم و زیاد هم چاق نیستم اما بهد از بارداری دوم‌از خودم غافل شدم .از ا ...

تو رو خدا بیا به ما هم بگو چه حرکاتی و من خودم مطالعه میکنم .فقط راهنمایی کنید لطفا

تو رو خدا بیا به ما هم بگو چه حرکاتی و من خودم مطالعه میکنم .فقط راهنمایی کنید لطفا

البته من الان رو عضلات شکم همسترینیگ‌ و کمر کار میکنم و‌کوتاهی همسترینگ دارم

قربونت برم‌لو لیلولو.من ورزش میکنم و زیاد هم چاق نیستم اما بهد از بارداری دوم‌از خودم غافل شدم .از ا ...

من اصلا چاق نیستم حتی میشه گفت به نسبت شاید لاغرم باشم ولی از بد وایسادن هم قوز داشتم هم گودی کمر هم شکمم میومد جلو انگار شکم داشتم الان خیلی بهترم.

شما کدوم شهری؟ منم تهران نیستم. دکترم اصفهانه اگه نزدیکی اسمشو بگم بری ازش برنامه بگیری یکم گرون میگیره ولی کارش حرف نداره من واقعا دارم صاف میشم😁

من اصلا چاق نیستم حتی میشه گفت به نسبت شاید لاغرم باشم ولی از بد وایسادن هم قوز داشتم هم گودی کمر هم ...

عزیزم من نزدیک‌اصفهان هم‌نیستم‌متاسفانه شما ارتوپد رفتی یا فیزیو تراپ یا کار درمانی؟

و خب من چطوری بگم هر بدنی یه مدل حرکت میخواد کلی قبلش ارزیابی میکنه بدم ادم رو و دست میذاره و متر میگیره و میگه خم شو م صاف شو و فلان حرکت رو بزن یا نزن و به نسبت ایراد اندامی و همچنین قدرت بدنی برنامه میده.

عزیزم من نزدیک‌اصفهان هم‌نیستم‌متاسفانه شما ارتوپد رفتی یا فیزیو تراپ یا کار درمانی؟

من همه اینارو رفتم فایده نداشت حتی جلسه های طولانی فیزیوتراپی و اینا هم رفتم برای گرفتگی و درد کمر و ...

الان اینی که میرم دکتر حرکت اصلاحی و اسیب شناس ورزشی هست.

من درد ندارم ولی از استایلم راضی نیستم .لطفا شما اگه وقت پارید راهنمایی کنید

عزیزم من فیزیوتراپی رفتم دردم خیلی بهتر شد بعد از اینستاگرام یه مربی رو دنبال میکردم حرکت‌های اصلاحی اون و انجام دادم با حرکت‌های فیزیوتراپی رو ادامه دادم خیلی خیلی بهتر شدم،یه دوره اصلاح مزاج کردم مشکلات رحمی که داشتم هم تقريبا برطرف شد و شکمم خیلی خیلی کوچیک شد چون قبلش با اینکه لاغر بودم فرم شکمم رو به جلو بود ولی رحم و تخمدان که پاکسازی شد اونم کوچیک شد فرم بدنم خیلی تغییر کرد 

2706