2752
2734
عنوان

میشه لطفا بیاید

142 بازدید | 30 پست

بچه ها من ۱۲ساله دارم جلوگیری میکنم بجه دارنشم ۸سال طبیعی بود الان ۴ساله دارم سیپرترون کامپاند میخورم چون پلی کیستیک بودم هیچ مشکلیم تا امروز نداشتم الان سه باره از صبح میرم دستشویی ببخشید احساس کردم ی ذره های قهوه ای تو ادرارمه دست دیدم از واژنه یعنی لکه بینی قهوه ای داشتم بنظرتون علتش چیه من از سرطان میترسم خیلی چون قبلا زگیل داشتم از همسرم گرفته بودم ولی تست اچ پی ویم منفی بود الان چندساله تست ندادم سه ماه پیش پاپ اسمیر معمولی دادم سالم بود همه چی

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
نه عزیزم مگه لکه بینی سرطان میشه!!من نشنیدم ..لکه بینی بخاطر قرصای جلوگیری که میخوریه هیچ چیز بدی نی ...

اخه اولین بارمه فک کن ۳۳سالمه تا الان نداشتم

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه اولین بارمه فک کن ۳۳سالمه تا الان نداشتم

باشه بعضی وقتا واکنشو اینجوری نشون میدهقرص شتید دیگه نمیسازه به سیستم بدنیت چک کن با سونو تخمدانارو هیچی نبود بگو قرصتو دوزش عوض کنه ...حامله نباشی😑

2731
باشه بعضی وقتا واکنشو اینجوری نشون میدهقرص شتید دیگه نمیسازه به سیستم بدنیت چک کن با سونو تخمدانارو ...

نمیخام بچه شوهرم خیانت کرده حالم خرابه وسط امتحانای دخترم اتفاقا این ماه سیپرترون ی شرکت جدید گرفتم مربعیه بستش شاید از این باشه

باشه بعضی وقتا واکنشو اینجوری نشون میدهقرص شتید دیگه نمیسازه به سیستم بدنیت چک کن با سونو تخمدانارو ...

همون سه ماه پیش سونو هم دادم سالم بودم

سونو داخل رحمی واژینال ندادم فقط زیر شکم معمولی فک کن رحمه

نمیخام بچه شوهرم خیانت کرده حالم خرابه وسط امتحانای دخترم اتفاقا این ماه سیپرترون ی شرکت جدید گرفتم ...

من فهمیدم گفتی قرص میخوری ..ولی باز یه ازمایش بتا بده ..نبود از قرصه ..انشالله که هیچی نیست که نتونی حلش کنی ..

من فهمیدم گفتی قرص میخوری ..ولی باز یه ازمایش بتا بده ..نبود از قرصه ..انشالله که هیچی نیست که نتونی ...

مرسی عزیزم همیشه استرس بیماری های خطرناک رو دارم پهلومم چند وقته درد میکنه هی میگم از چیه

واژینال برای سلامت لوله های رحمی بهتر دیده میشه ،ولی همون سونوی شکمی هم خوبه ...

مرسی ی ذره خیالم راحت شد باهاتون حرف زدم

2706