2733
2734

عزیزم تو هفته چهارم بودی خیلی خواب آلود بودی؟من همش می‌خوام بخوابم مردم انقد خوابیدم

هیچوقت ندیدمت کوچولوی من!اما وقتی رفتی یه تیکه از قلبمو با خودت بردی...🥀

تهوع شدید شبانه نعده درد شدید جوری ک هیچی نمیتونم بخورم دلدر کمردرد کلا حاام بده

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم تو هفته چهارم بودی خیلی خواب آلود بودی؟من همش می‌خوام بخوابم مردم انقد خوابیدم

من کلا خوابالو بودم از اول

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
تهوع شدید شبانه نعده درد شدید جوری ک هیچی نمیتونم بخورم دلدر کمردرد کلا حاام بده

منم دقیقا مثل شمام اصلا خوشم نمیاد غذا درست کنم غذا بخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اوایل بارداریم نمیدونستم باردارم بشدت خوابم میومد حتی موقع راه رفتن انقدر خمار میشدم دوست داشتم یجا بیفتم بخوابم😂احساس خوابالودگی شدید داشتم

دیگه رفع شد

الان ده هفتمه ولی خب بعد غذا ممکنه حالت تهوع بگیرم 

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
همدردامو پیدا کردم خدایا شکررررت منم ۷ هفتم یعنی یه وضعی اما سینه درد شکم درد حالت تهوع معده در ...

منم همین فکرو کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان ک تو تاپیکت دیدم من ۲ روز از تو جلوتره حاملگیم من چون شکم درد داشتم تو ۶ هفته رفتم

معلوم شد ؟

من خیلی زود متوجه بارداریم شدم ۳هفته ونیم بودم بتام ۴۳ بود ولی دکتر گقت سونو چیزی نشون نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706