2752
2734

بچه ها برای دوستم میپرسم خودش اینجاست نظراتون میخونه

خصوصیات خوب

برای خردو خوراک هرچی بخوایم می‌خره    زود  به زود وسایل خونه رو عوض میکنه اهل مسافرت وتفریح خونه وماشین داره اهل نماز وروزه شکاک نیست هرجابرم مشکلی نداره

حالا خصوصیات بد

به هیچ عنوان محبت کلامی نداره کافیه بگی بالای چشمت ابروعه قهر میکنه ده سال ازدواج کردن حتی یکبار هم برای آشتی پیش قدم نشده انقدر قهر رو طول میده تا دوستم مجبور میشه بره طرفش  اولویت اولش پدر ومادرش هستن بارها اینو خوش گفته اول اونا بعد تو هرچی که برای خونه میخره بعدش منتشو میزاره مثلا میگه دخترخاله هاتو ببین کجا زندگی میکنن همشون مستاجرهستن تو لیاقت خونه واین زندگی رو نداری  با این که پول داره ولی مخالف خرید طلا برای دوستمه

حالا نظراتتون بگید عزیزان

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوستم میگه دلم میخواد جدابشم دو تا بچه هم داره

فقط چون منت میزاره و میگ لیاقت این زندگی رو نداری جدا میشدم... خ از مردا اولویتشون پذر مادر و خانوادشونه ولی خرید کنه منت بزاره خیلییی زیادیه 

برای حاجتم یه حمد میخونین؟اگ خوندین لایک کنید منم میخونم ❤😔

یکم بی شعور هست ولی تو این دوره و این ادم های الان قابل تحمله .

دوستت بچه هم ک داره .

خودش کم کم جمع کنه مخفی طلا بخره.

مادر و پدر همه هم ک اولویت هستن سعی کن کنار بیاد

منفی های بحرانی تره و مثبتاش به چشم نمیاد 

جدا میشدم

کاش از شاخه سر سـبز حیات ، گل اندوه مرا می چیدی🌸                                                                                                              به نام زن زندگی آزادی.                                                                                                                 دوست عزیز به زمین هم به اسمون بره هموطن همیم و تا ابد توی یک جبهه هستیم.                                                    بهترین هارو براتون میخوام و عذر میخوام اگر با خشم صحبت کردم امیدوارم درکم کرده باشید و به دل نگیرید  

محبت کلامی 

و اولویت بودن برام مهمه 

خانومایی میتونن با این آقا کنار بیان که فقط دنبال پول و یه سقفی بالا سرن نه همدم 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫