2733
2734
عنوان

رزق و روزی

365 بازدید | 25 پست

مغازه داریم چیکار کنم یا چه دعایی کنم مشتری داشته باشیم و رزق و روزی

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
سوره واقعه و ذاریات زیاد بخون

ممنونم

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ازاینترنت دانلودکن ی متن هست من بلد نیستم ولی به مدت به خونمون زده  بودم خیلی خوب بود

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
ازاینترنت دانلودکن ی متن هست من بلد نیستم ولی به مدت به خونمون زده  بودم خیلی خوب بود

چیزی ازش یادت نیست ،

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم ...‌مگر دشمن کند این ها که من باجان خود کردم .‌‌‌‌....طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری ...... غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💔💔💔 ‌هر کسی لیاقت خودشو خودش تعیین میکنه:)من همون دختریم که حتی اگه ببازم جوری رفتار میکنم به بردت شک کنی ✌️✌️✌️✌️ اینکه درخواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

دروغ نگو دروغ رزق و روزی رو کم میکنه همیشه شکر گزار خداوند باش تا میتونی دل شاد کن در حد توانت کمک کن به دیگران صبح زود بیدار شو و نماز صبح اول وقت بخون اگه تونستی قبل از اذان صبح بیدار شو حتی شده دو رکعت ساده نماز شب بخون رزق و.روزی رو زیاد میکنه همیشه تمیز و دوش گرفته و.عطر زده باش تا انرژی های خداوند بهت وصل بشه لباس سیاه اصلا نپوش قبرستان و.مراسم عزاداری اصلا نرو.فقط و فقط به خداوند توکل کن همیشه فقط بگو یل خدا یا الله به غیر از خداوند نام هیچ کسی رو برای کمک بر زبان نیار ذکر الله خیر الرزاقین تا میتونی با صدایی که گوش خودت بشنوه زیاد بگو و.زیاد استغفار کن

نمیدونی در مورد  چه سوره یا دعا بود

نه باورکنید ولی بیشتراسامی خداراداشت ولی تو اینترنت هست اعمال رزق و روزی اوناهم حتما مجرب و خوب هستند 

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
چیزی ازش یادت نیست ،

زیاد نه ولی اسم و اسامی خدابیشتر بود .

ممنونم

اگر علاقه داشته باشید نماز شبم روزی رازیاد میکنه چون حرف علما دینی ماهست 

۹۹ اسم خدا رو میگیید

نه ی متن چهارو پنج خط بود یادم نیست ولی اسما خداهم صددرصد تاثیرداره 

2706