2733
2734
عنوان

من چرا از دیشبه روانی شدم

235 بازدید | 16 پست

کاش تاپیک آوا رو نمیدیدم کاش اینترنت نبود کاش من جاش میمردم کاش دخترام همسن آوا نمیبودن دارم دیوونه میشم وقتی دخترام میخندن به این فکرم که آیا اون دختر میتونسته تو خونش بخنده، بازی کنه

وقتاییم که دخترام ناراحتن من نازشونو میکشم میگم اون میتونست ناراحت باشه یا نه موقع ناراحتی بازم کتک میخورد 

وقتی آب میدم میگم آیا بهش ابو غذا میداده خدایا حال من خرابه خودت درستش کن

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم نابود شدم 

چند بار بچه بزرگه رو به خاطر اینوه کوچیکه رو اذیت میکرد 

بد جور هولش میدادم تو حیاط  

همطور خدارو شکر میکنم که تو جوش اوردن من بچم اسیبی ندیده 

حالم از خودم بد شد 😭

منم نابود شدم  چند بار بچه بزرگه رو به خاطر اینوه کوچیکه رو اذیت میکرد  بد جور هولش میدا ...

اره خاک تو سرش 

جیگرم کبابه براش امشب دوباره رفتم کلیپاشو دیدم حالم خیلی بده

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
منم نابود شدم  چند بار بچه بزرگه رو به خاطر اینوه کوچیکه رو اذیت میکرد  بد جور هولش میدا ...

نکن توروخدا اذیت نکن بچتو پاره ی تنتو چجوری هل میدی اخه

برای شادی روح بابام یدونه صلوات میفرستی؟

مادر هرچقد بد باشه بازم اونجوری نیست اون عقده ی بچهاشو سر این طفلی خالی میکرد روانی

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
نکن توروخدا اذیت نکن بچتو پاره ی تنتو چجوری هل میدی اخه

عزیزم به خدا اگه خودمو اذیت میکرد اینکلرو نمیکردم 

پسره و تخس و دومی دختره بد جور پیله میکرد بهشو اذیت منم زورم نمیرسید میزاشتمش بیرون در حدی که بترسه فقط وگرنه یه دقیقه هم بیرون نمیموند  

ولی کلیپ که دیدم یاد خودم افتادم 

که اگه منم کنترلم از دستم میرفتو و اینکار میکردم 

یا اگه موقع هول دادن به جایی میخورد چی میشد 

خدا خیلی دوستمون داره و حواسمون نیس 

ولی این زن معلومه دیگه جایی پیش خدا نداشته 😭

قربون قلب مهربونتون ،دردوبلاهای خودتون وبچه هاوخانواده هاتون بخوره ب دل عفریته های جهنمی مثل زن بابای خدانشناس اون طفل بیگناه معصوم وپدرومادربی وجدان بی لیاقتش وزن بابای عقده ای وحسودوبدذات من وامثالم ،خدایا ب این بی سروپاهای نالایق بچه نده که میندازن زیردست نامادریها وناپدری های ازخودشون بدتر...منم که دیدم بچه روپرت کرد قلبم ترکید😢😢😭😭😭😭😭😭😭

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
عزیزم به خدا اگه خودمو اذیت میکرد اینکلرو نمیکردم  پسره و تخس و دومی دختره بد جور پیله میکرد ب ...

خدا لعنتش کنه امیدوارم تیکه تیکش کنن

برای شادی روح بابام یدونه صلوات میفرستی؟
عزیزم به خدا اگه خودمو اذیت میکرد اینکلرو نمیکردم  پسره و تخس و دومی دختره بد جور پیله میکرد ب ...

از این به بعد انشاءالله سعی کن به خودت مسلط باشی اتفاق تو ی لحظه میفته خدا بهت آرامش بده

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
از این به بعد انشاءالله سعی کن به خودت مسلط باشی اتفاق تو ی لحظه میفته خدا بهت آرامش بده

دقیقا 

حد وسط ندارم یا جوشی میشم یا مهربون مهربون 

خدا کمکم کنه بچمم میگه مامان تو دیوونه ای همین الان باهام قهر کردی و جیغ جیغ همین الانم بوسم میکنی 

فکنم دو قطبی ام 😶

قربون قلب مهربونتون ،دردوبلاهای خودتون وبچه هاوخانواده هاتون بخوره ب دل عفریته های جهنمی مثل زن بابا ...

خدانکنه عزیزدلم 

خدا بهت صبر و آرامش بده انشاءالله

منم خیلی روزای بد داشتم ولی هیچوقت نتونستم بچهامو بزارمو‌برم

الان دیگه مطمئن شدم وقتی بچه آوردم موظفم ازش نگهداری کنم

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
2706