2733
2734

کسی تجربه داره؟

سه ماهه سزارین شدم خونریزیم قطع نمیشه.۲ بار پریود شدم پریود ک تموم میشه بازم خونریزی دارم اندازه دو تا پد روزانه کوچیک خون میاد لکه بینی قهوه ای و خونابه هم نیست.خون قرمز رنگه.رفتم دکتر سونو کرد گفت نرمالی.بهم قرص استروژن و پروژسترون داد تاثیر نداشت.الان ی ورق ال دی خوردم همچنان خونریزی دارم تاثیر نداشته! نمیدونم از چیه!

برو زنان

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو سونو واژینال من بخاطره خونریزی زیادت احتمال میدم رحمت ضخیم شده

تجربه خودم این بوده

تن به کوتاژ شدن نده

اول

دو دوره قرص دزوسپتیو مصرف کن 

احتمالا ماه اول مصرف قرص موقع پریودی درد شدید میگیری و ازت لخته خون میاد بعدتنظیم میشی

الدی ضعیفه بدرد نمیخوره

2742

ببین قدیمی ها میگن زرده تخم مرغ را بزن با شکر تا سفید بشه داخلش شیر ولرم یا چایی بریز و هم بزن بعد بخور میگن خونریزی را بند میاره من نمیدونم واقعا تاثیر داره یا نه

اما اگر خودم جا شما بودم پیش یه دکتر زنان دیگه هم میرفتم ببین همین نظر را داره

خوردن قرص آهن فراموشت نشا که خدایی نکرده کم خونی بگیری

برو سونو واژینال من بخاطره خونریزی زیادت احتمال میدم رحمت ضخیم شده تجربه خودم این بوده تن به کوتاژ ...

ضخامت رحمم ۳ بود دکتر گفت رحمت مشکلی نداره

اینهمه خون نمیدونم چرا میاد

زرد زرد شدم دیگه

نشاسته با ادویه گرم بپز بخور شاید فرجی شد

من ۶۰ روز خونریزی پیوسته داشتم، بچم هم جیغ جیغو وقت نمی کردم برم دکتر

مامانم گفت به نظرت چی بهترت می کنه گفتم نشاسته با ادویه گرم بپز 

خدا شاهده دو روز دو تا تکه ازش خوردم تموم شد!

حالا شاید برای شما هم جواب بده

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
2740
ضخامت رحمم ۳ بود دکتر گفت رحمت مشکلی نداره اینهمه خون نمیدونم چرا میاد زرد زرد شدم دیگه

این قرص و شروع کن یکماه بخوری کلا رحمت پاکسازی میشه خوب میشی خونریزیت قطع میشه

البته مصرفش دو الی سه دوره است