2733
2734
عنوان

شوهرم وحشی شد

883 بازدید | 52 پست

یه حایی دعوت بودیم همه خواهر و برادرام از همون اول کفت ما نمیریم خیلی از خانواده من بدون دلیل خاصی فاصله گرفته تا جایی خسادت میکنه من با خواهرم تلفنی حرف بزنم همش ایراد میگیره من ب یچه هام هیچی نگفتم چون میشناسمش دیشب پسرم تب کرد و تا صبح با شوهرم کنارش نشستیم خودمون هم سردرد و سرماخورده یودیم صبح رفت سر کار تا اینکه خانواده هی زنگ زدند بیایین بریم منم. همش مریضی رو بهانه میکردم پدرم اومد اینجا و هی سر ب سر پسرم گذاشت که همه دارن میرن ب غیر از شما بچه م با اینکه تب داشت دو ساعت گریه میکرد و میخواست بره تا جایی لباس پوشید و میخواست با خواهرم بره خواهرم ب شوهرم زنگ زد و اونم قلطعانه گفت نه دوباره داماد دیگمون زنگ زد گفت نه نمیاییم دوباره پسرم زنگ زد ب باباش شروع کرد دعوا کردن که من تصمیم میگیرم ما نمیریم به خاله هاتم زنک نزن پادر میونی ما نمیریم دوباره بچه خواهرم اومد التماس و گریه که اگه بچه های شما نیان ما نمیریم خاله بذار فقط ایلیا با ما بیاد گفتم باباش اجازه نمیده دوباره سرخود زنگ زدن به شمر لعین بازم رضایت نداد همینطور پسر کوچلوی مریضم گریه میکرد شمر اومد کمر بندش رو در اورد چنان دو سه تا کمر بند روشون زد دلم اتیش گرفت من رفتم بیرون بچه ها اومدند پاهاشون رو نشونم دادند کبود شده بود بلند بلند گریه کردم پسرم میگقت مامان تو رو به خدا ما راضی هستیم طلاقش بده ،😭الان مثل خرس خوابیده و مطمعنم مثل سگم پشیمونه و شب میبوسه و این غلطا رو میکنه چکار کنم اینقدر گیر نده اینقدر این طفلیا رو نزنه از صد تا درخواست من و بچه ها 99تاش جواب منفیه  ،تعصبیه و بد اخلاق حیف جوانیم رو حروم کردم

لطفا یکی خلاصه کنه😂

کاش از شاخه سر سـبز حیات ، گل اندوه مرا می چیدی🌸                                                                                                              به نام زن زندگی آزادی.                                                                                                                 دوست عزیز به زمین هم به اسمون بره هموطن همیم و تا ابد توی یک جبهه هستیم.                                                    بهترین هارو براتون میخوام و عذر میخوام اگر با خشم صحبت کردم امیدوارم درکم کرده باشید و به دل نگیرید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وای خدا این مردارو نصیب گرگ بیابون نکنه😑 یه مدت قهر کن برو خونه بابات ببین درست نمیشه اخه ینی چی که نمیزاره خانوادتو ببینی

I R ❤ p s  خوش قلب ترین آدم ها اونایی ان که نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان🌱 قلب کارش فقط خون رسانی نیست ؛ گاهی رزق و روزیتون هم میرسونه پس خوش قلب باشید❣️
لطفا یکی خلاصه کنه😂

شوهرش عصبیه ،تعصبیه و دست بزن داره 

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2706