2733
2739
سلام دوستای گلم

همونطور که خیلی ها بعده این چند ساله منو میشناسن میدونن مشکل داریم واسه بارداری

تا اینکه بعده کلی دوا و درومان و آمپول و کوفت و زهرمار دیگه و کلی درمان های گیاهی که رفتم پیش یه خانومی اصفهان کلی دارو داد به خودم و

شوشو و هیچ اتفاقی واسمون نیوفتاد . تا بالاخره بعد از چند سال شوشو رو راضی کردم بریم یزد . دو ماهه پیش رفتیم کلی سونو و آزمایش و

تصمیم بر این شد که باید Ivf بشیم و دارو دادن . تا 21 شب ال دی خوردم بعد اینکه قطع کردم و پری شدم و از روز دوم شبی دوتا کلومیفن تا 5 شب

و روز 4 5 6 هم روزی دوتا آمپول گنال اف زدم . تا اینکه روز 7 پریم باید میرفتم مرکز واسه سونو که وقتی دکتر سونو کرد به اون یه دکتر دیگه گفت اوه

اوه خدا به دادش برسه چیزی حدوده 30 تا تخمک با یه بسته قرص و 6 تا آمپول بدنم ساخته بود که این یعنی هایپر . که دکتر گفت کلی زجر و درد

میکشی اگر بخوای عملت کنیم و پانکچرت کنیم گفتم ارزش داره گفت بچه خوبه ولی ارزش آب آوردن شکم و خونریزی شدید و کلی درد رو نه نداره

کلی غصه خوردم و گریه کردم که اینم از بدبختی منه . چرا نباید مثل خیلی های دیگه طبیعی باردار بشم که این بشه حال و روزم

خلاصه با دست خالی و دلی که قد یه دنیا گرفته بود برگشتم

اول میخواستم از همتون تشکر کنم بابت مهربونیتون که دعام کردین تو این مدت

بعدم یه سئوال داشتم ازتون . روز 7 پری تخمکی رو که بزرگتر از همه بود سایزش 14 بود به نظرتون رشد میکنه تا چند روز دیگه که بشه گفت روش

حساب کرد !!!

ببخشید اگه طولانی شد میبوسمتون
سلام عزیزم

خیلی برات ناراحت شدم، اما از فضل خدا نا امید نباش

انشالله به حق برکت این روزها به زودی زود و طبیعی باردار میشی

مطمئن باش برای خدا کاری نداره
سخت است از بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی به حق همین شبهای عزیز خدا یه نی نی خوشگل و سالم بهت بده .غصه نخور عزیزم خدا خیلی مهربونه
یادمان باشد حرفی نزنیم که به کسی بر بخورد .نگاهی نکنیم که دل کسی بلرزد.. .خطی ننویسیم که آزار دهد کسی را..یادمان باشد که روز و روزگار خوش است وتنها دل ما دل نیست....
2731
بار اولمه که تاپیک میزنم همیشه میگفتم هر وقت باردار شدم اولین تاپیکم رو میزنم که نی نی دار شدم

ولی دیدم واقعا به دور از انصافه بچه های نی نی سایت همه در جریان عملم بودن باید بیام و بگم بهشون
2740
گلم من بالاخره متوجه نشدم شما پانکچر شدی یا نه؟
اما در مورد هایپر شدنت باید بگم که اصلا مشکل بزرگی نیست میتونی جنین ها تو بعد از اینکه از این عوارض راحت شدی یعنی حدود 2 ماه دیگه انتقال بدی
منم اسفند ivf شدم و الان یه دخمل دارم
البته هنوز باید منتظر بمونم تا دنیا اومدنش
خوشحال میشم بتونم کمکت کنم که حداقل از نگرانی در بیای
نه دیگه پانکچر نشدم نازگل جان . روز 7 پری رفتم واسه سونوها که گفتن 30 تا تخمک داری که اگر بخوای عمل کنی شکمت

آب میاره و خونریزی پیدا میکنی و باید دو هفته اینجا بمونی و هر روز یا یه روز در میون بیای سونو کنیم و اگر مشکلی بود

باید بستری بشی

واله نمیدونم خودشون گفتن از لحاظ ما سیکلت متوقفه اگر خودت اصرار داری با رضایت خودت تخمک کشی میکنیم

من میتونم کلی اطلاعات در اختیارت بزارم
فقط برای اینکه خیالت رو راحت کنم می گم که موفقیت این روش به خیلی چیزا بستگی داره که شاید یکیشون سایز فولیکول باشه
مهمترین نکته اینه که باید در هر شرایطی آرامش داشته باشی تا نتیجه خوبی بگیری
خودت رو بسپار به خدای مهربون می بینی که چه جوری همه چیز خوب میشه
2706