2752
2734
من کلومیفن خوردم وhcgزدم ولی پریود نشدم الان 6روز تاخیردارم یک روز بعداز تاخیررفتم ازمایش بتا3بود دکترگفت حامله نیستی من هروقت کلومیفن میخوردم سر29روزپریود میشدم موندم نمیدونم چرا پریود نمیشم اگه حامله نیستم لطفاهرکس تجربه داره بیادبگه
بعضی وقتها یه ارزو انقدر ازته دل میکنی که میدانی میشه حتی اگه چندسال طول بکشه ته دلت ایمان داری که میشه..میدونم خدایا بهم بچه سالم میدی به معجزهات ایمان دارم...
اره البته همون روز ازمایش که منفی بود
بعضی وقتها یه ارزو انقدر ازته دل میکنی که میدانی میشه حتی اگه چندسال طول بکشه ته دلت ایمان داری که میشه..میدونم خدایا بهم بچه سالم میدی به معجزهات ایمان دارم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
البته رفتم دکتر واسه یه مشکل دیگه گفت میخوام دارو بدم قبلش بدونم حامله نیستی که ضررنداشته باشه بخاطراین زود رفتم از
چی بگم بخدا حیران شدم اگه حامله نیستم زودترپری بیاد از فکر دربیام
سلام منم ماه اول بود که کلومیفن خوردم با وجود مصرف مدروفم 5 6 روز عقب انداختم تازه هنوزم خونریزی کامل ندارم لکه بینی و درد زیاد سه روزه کلافه شدم نمیدونم چرا اینطوری شدم .
و خدایی که به شدت کافیست ...