2733
2734
عنوان

سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 61 پست
مرسی تارا جون...انشالله..والا من خودم فقط 6 ماه منتظر بودم اما به اندازه 6 قرن طول کشید واسم همون لحظه که بی بی مثبت شد گفتم ایشالله به حق علی همه منتظرا دامنشون سبز شه
امشب برای ماندنمان استخاره کن....اما به آیه های بدش اعتنا نکن👪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوش به حالت مامان آینده اینجوری باحاله....منکه هیشکی باهام نیست..گل بانو قرار نیست همش درست باشه آدم دلش میخواد آروم شه خودشو قانع کنه خخخخ
آره... تا سونو صبر کردم... موقع سونو هم اونقد نگران سلامتش بودم که نپرسیدم... دکتر خودش گفت نمیخوای بدونی پسره یا دختر.... گفتم نه مهم نیس واسم.... فقط سالم باشه.... بهم خندید و گفت حتما سالم باشه و پسر باشه....
***عاشقانه هامون پایدار***
مامان آینده بیخیاااال کاری به پسر و دخترش ندارم کلا چون دختر خودشونه مدلشونه بعدم کلا خونواده شوهرم بوس کن بزار کنار خودتو نی نی تو شوشو تو عشق است
ببخشید یه سوال از دوستان ربطی به موضوع نداره میخواستم بدونم چه جوری میتونم موضوع مطرح کنم و از دوستان کمک بگیرم...؟؟؟
فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
خخخخ مامان مانی.... مامان آینده درکت میکنم..ولی بزار مقایشه کنن..چی میخواد بشه...من جاریم الان دخترش 2 ماهشه از اول حاملگیش همش تو بیمارستان و زیر سروم بود بعد امشب مادرشوهرم گفت خودتو انقدر شل نگیر فلانی دیدی چقد خودشو خوب نگه داشت من پقی زدم زیر خنده خخخخ من تاحالا نرفتم زیر سروم