2752
2734
عنوان

نماز شب میخوام بخونم حاجت دارا بیان اسم بدیدتا دعاتون کنم ✨️🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 55 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@zahramas   و @فنچa74    مادر شدن این دو عزیز

@سرو،محمد   برا سروین ، ناهید،محمد دعا کن

@جان_و_جهانم   حل مشکل مریم

@نگار_خانم2   حاجت دل

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
@zahramas   و @فنچa74    مادر شدن این دو عزیز @سرو،محمد   برا سروین ، ن ...

مرسی مهربون انشالله خودتم خوشبخت و عاقبت بخیر بشی😍🙏

انشالله مامان شدن همه ی چشم انتظارا🥺😔🙏🙏🙏🙏

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
مرسی مهربون انشالله خودتم خوشبخت و عاقبت بخیر بشی😍🙏 انشالله مامان شدن همه ی چشم انتظارا🥺😔 ...

💝💝💝ان شالله🌸🌸🌸منم دعاتون میکنم سر نماز شب نگران نباش عزیزم بزودی مادر میشی ان شالله

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

ملکه پاییز

فاطمه

لیلا

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

@aaaamm00   موفقیتش

@shahrivar83   موفقیت 

@ببوری   حاجت دلش

@booooooo   اخلاق همسرش درست بشه

@همبرگرپنیری   شفا پسرش

💝💝💝ان شالله🌸🌸🌸منم دعاتون میکنم سر نماز شب نگران نباش عزیزم بزودی مادر میشی ان شالله

قربون مهربونیت🌷🌷🌷

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      

یادم کن که انشالله کارم جور بشه😔🤲🏼بزرگترین دغدغه‌مه ای خدااااا

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
@mlita91   خونه دار شدن خیلی دعاشون کنید  @بهارگیلانی   شفای بیماری چشم و خوب ش ...

لاله   کارش جور بشه مسیرش مشخص بشه😔

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
2706