2733
2734

من امروز صبح از سایت اوژن لیوتی لوازم آرایشی بهداشتی سفارش دادم بعد هیچ پیامی از طرف سایتش برام نیومد با پشتیبانیش تماس گرفتم گفت سامانه پیامکیمون مشکل داره صبر کنید پیام میاد

غروب دوباره زنگ زدم  با همون خطم اشغال بود ولی بایک خط دیگه ام بوق آزاد خورد و رداشت

یعنی بلاک کرده اون خطمو😭😭

اگه کلاهبرداری باشه چه غلطی کنم😭😭😭

چقدر خرید کردی؟ 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
داشت از کاربرهای همین سایت یکی بودمیگفت ازشون خرید کردم ولی این کارشون خیلی مشکوک بود😭😭

شاید کاربره هم از خوشون بوده

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

وقتی قراره این همه نارحتی بکشید و به خودتون استرس بدید چرا اصلا خرید اینترنتی میکنید یا نخرید یا اگه خردید خودتونو پیر نکنید نمی ارزه بی خیال باشید 

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊
2706