2752
2734

سه هفته ی هست که دیسک گردنم عمل کردم   عملم یه ریسک بود 50.50.بود  نخام اسیب دیده بود سه تا پلاتین برام گذاشتن الان خیلی حالم خوب نیست  نمیدونم چه مدت نتیجه میگیرم اگه کسی تجربه داره لطف کنه دلداریم بده چندروز از عملم گذشته بود که پسرم تو اتش سوزی دسش اسیب دید چند روز بستری بود پیوند پوست زدن بهش دیروز مرخص شده تو خونمون بیمارستان شده پسرم تو اون اتاق خابیده منم اتاق دیگه خواهرم پرستاریمون میکنه خدا خیرش بده ایشالا این اتفاقا برای هیچ کس نیفته  خیلی افسرده شدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اول اینکه ادزوی سلامتی دارم واستون عزیزدلم 

بله من پدرم عمل کرد مهره های گردنش و دیسگش رو نزدیک ب یک هفته تت جا بودن بعدش اوکی شدن!خواهرمم عمل دیسگ‌کمر کرد شبش پاشد با‌کمک پرستار راه رفت

ب دلت بد راه نده 

ایشالله خطر ازتون رفع شه واست صلوات میفرسم

هر آنچه که ذهن بتواند به آن فکر کند!قابل دست یافتن است🤍🌻
2731
اول اینکه ادزوی سلامتی دارم واستون عزیزدلم  بله من پدرم عمل کرد مهره های گردنش و دیسگش رو نزدی ...

ممنونم خواهر الان من دوهفته بیشتر شده ولی هیچ نتیجه نگرفتم باید دوباره برم پیش دکتر

ممنونم خواهر الان من دوهفته بیشتر شده ولی هیچ نتیجه نگرفتم باید دوباره برم پیش دکتر

کاش واسه اینجور عملا برین شخصی بخدا ینی تو امروز عمل شدی شبش راحتی دیگه ن درد داری ن هیچی

دولتی ادمو میکشه

هر آنچه که ذهن بتواند به آن فکر کند!قابل دست یافتن است🤍🌻
انشالله که بخیر بگذره و حالتون خوب بشه عزیزم منم دیسک گردن دارم شما چه علائمی داشتین که دکتر عمل کر ...

مهره های سه چهار پنچ زده بود بیرون  درد شدید کتفم گردنم گزگز دستام خواب نداشتم میترسیدم برم دکتر ام ارای نشون چند تا دکتر دادم همشون گفتن عمل  الان عمل کردم دردم بدتر شده زنگ زدم منشی دکتر میگه عادیه تا سه ماه بعد خوب میشی

کاش واسه اینجور عملا برین شخصی بخدا ینی تو امروز عمل شدی شبش راحتی دیگه ن درد داری ن هیچی دولتی ادم ...

عزیزم رفتم شخصی  عملم 142 ملیون شد وام گرفته بودم  تو بیمارستان همین عمل40 ملیون بود نرفتم

مهره های سه چهار پنچ زده بود بیرون  درد شدید کتفم گردنم گزگز دستام خواب نداشتم میترسیدم برم دکت ...

من تو خونه خیلی کارکنم گردنم درد میاد. شب‌ها تو خواب دستام از مچ به پایین بی‌حس میشن. شما تو حالت عادی هم گردن درد داشتین؟ یا فقط موقع کار؟

من تو خونه خیلی کارکنم گردنم درد میاد. شب‌ها تو خواب دستام از مچ به پایین بی‌حس میشن. شما تو حالت عا ...

اره بخصوص شب خواب نداشتم کارای خونه که انجام میدام  خیلی کم درد داشتم تا یه روز دست راستم متورم شد احساس فلجی داشتم رفتم دکتر گفتش تنگی نخاع داری زده عصبت باید فوری عمل کنی