2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون عروسیت عقب افتاد فرار کنی یا خودتو بکشی

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
شرایطمون یکیه منم میخوام برم از سالمندان شوهر پیدا کنم  دیگه پسرا بگیر نیستن

هعی 

اون بعد از چهار سال میخاس ازدواج کنه ی اتفاقی افتاد همه چی ریخت بهم اونم ی اتفاق مسخره

زیر این استرس و اضطرابام دارم خفه میشم 
چون عروسیت عقب افتاد فرار کنی یا خودتو بکشی

چون چهار سال من دارم مرگم تجربه میکنم هر شب میمیرم صب بیدار میشم فق برای دیدن ی روز خوش اما کو

چون چهار سال من دارم مرگم تجربه میکنم هر شب میمیرم صب بیدار میشم فق برای دیدن ی روز خوش اما کو

عزیزم بخدا هممون به نوعی مشکلات داریم تو زندگی...من خودم از بیرون همه فک میکنن زندگیم گلو بلبله درحالی که دهن آسفالت شده...چه میشه کرد آدمیزاد به امید زندست

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
عزیزم بخدا هممون به نوعی مشکلات داریم تو زندگی...من خودم از بیرون همه فک میکنن زندگیم گلو بلبله درحا ...

بعد چهارسال میخاسم ازدواج کنم 🥲💔

بعد چهارسال میخاسم ازدواج کنم 🥲💔

ایشالله درست میشه...شاید هنوز راهی باشه