2737
2739

سلام کیا کتوژنیک گرفتن راضی بودید ازش؟

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)

کالری شماری گرفتم راضی بودم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
کالری شماری گرفتم راضی بودم

چطوری؟؟

هروقت روز بدی رو تجربه کردی بدون ک هیچکس به تو وعده نداده که زندگیت بدون مشکل خواهد بود ولی حواست باشه ک اون فقط یک روز بد بود نه ی زندگی بد!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چ هس 

فقط غذامون کم کردم ۵۴ کیلو ام در حال کم کردن وزن 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740

برو تاپیک مانکن های زیبا

از کاربر خزان_ نارنجی

سرچ کن. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
چطوری؟؟

داخل امضام نوشتم عضو تاپیک مانکن های زیبا بزن روش صفحه اول کامل توضیح داده

فرمول کالری شماری هست با توجه به وزنت حساب میکنی و یه اپ نصب میکنی روزانه اندازه مجازت میخوری

کنارشم یه رقصی ورزشی باشه عالی میشی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
داخل امضام نوشتم عضو تاپیک مانکن های زیبا بزن روش صفحه اول کامل توضیح داده فرمول کالری شماری هست با ...

ممنون از توضیحاتت عزیزم حتما

هروقت روز بدی رو تجربه کردی بدون ک هیچکس به تو وعده نداده که زندگیت بدون مشکل خواهد بود ولی حواست باشه ک اون فقط یک روز بد بود نه ی زندگی بد!!!
شنیدم که کتوژنیک اصلا خوب نیست حداقل برای طولانی مدت خوب نیست

من دوماهه گرفتم و الان بعد سه روز وزن کم کردم اما کلا یکم میترسم 

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
رژیم کم خوری و پیاده روی شاید دیر جواب بده اما خیلی خوبه 

اخه من استپ کردم وهیچ رژبمی روم جواب نمیده🙁گفتن کتو خیلی خوبه البته زیر نظر مشاور تغذیه گرفتم