2737
2739
متن سلام خسته نباشید من موهام کاراملی نسکافه ای بود دو سانت از موهامم رشد کرده بود میخاستم موهامو بادمجونی شرابی کنم آرایشگرم اول موهامو ریمورکرد زرد شد و بعد رنگ بادمجونی شرابی را به سرم گذاشت خوشگل هم شدراضی بودم‌ یه ماهه رنگ کردم الان دوسانت ریشه موهام که مشکیه دراومده یه دوسانت از بعد ریشه هام تیره تر از ساقه های موهام شده دراصل موهام سه رنگه شده (ریشه ها دوسانت مشکی دوسانت بعد ریشه ها عنابی تیره شده و ساقه موهام عنابی روشن شده)دوباره میخام موهامو بادمجونی شرابی کنم اول چه رنگ مویی بخرم که دوامش خوب باشه دوم چیکارکنم که موهام یک دست بشه چون یکدستی موهام برام خیلی مهمه سوم طرز رنگ کردن را بهم راهنمایی منید چون آرایشگاه نمیخام برم چهارم چیکار کنم دوام رنگ موم بیشتر بشه ممنونم اگه راهنماییم کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موهام تا نصفه دکلره بود ،ریشه هاش مشکی بود ،اومدم هوسی رنگ قرمز اتشین گذاشتم از این موقتا ،ریشه هاش شد قرمز تیره دکلره هاش شد روووشن ،بعد دو هفته ریشه ها دراومد ،رفتم ارایشگاه ،دوباره رنگ گذاشت ،الان قرمز روشنا شده سوسنی ،ریشه قرمزا شده قهوه ای ،ریشه کوتاها شده حنایی
2731