2752
2734
عنوان

توروخدا بیاید دارم دق میکنم مادرشوهر😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 84 پست
من دارم روانی میشم دیگه

من بودم دیوانه میشدم یا اونو دیوانه میکردم خصوصا چون پول نداره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یسی گفتم طلا گفت من از تو انتظار دارم درکم کنی پول ندارم میبینی شرایطو که

خب از کم شروع کن

خواهرانه میگم ازمن بتو نصیحت اسم خانوادشو نیار اگه میخای سیاست داشته باشی

منم روزای تورو داشتم هنوزم پیش میاد واسم ولی اصلا اسم خانوادشو نمیارم مث قبل فقط خرج تراشی میکنم

لباس میخرم واسه خونه وسیله میخرم اگه باشه طلا .آرایشگاه میرم بخودم میرسم دیگه پولی واسش نمیمونه.

۱۰ساله درکش کردم چرا مامان گرگ صفتش درکش نمیکنه.

زرنگ باش دختر

خواهر یه چی بهت بگم شوهرمن رنگ کار ۱۴سال ببین ۱۴سال نه اجاره خونه میداده نه اجاره مغازه هفت خواهر برادرن به خدا سرمایش تو این ۱۴سال ۱۵۰ملیون تو بگو اینارو چیکارکرده فقط میدونم دو سال پیش ۷۰۰اجاره خونه داداششو میداده

خب از کم شروع کن خواهرانه میگم ازمن بتو نصیحت اسم خانوادشو نیار اگه میخای سیاست داشته باشی منم روز ...

مشکل اینجاس یه مقدر پس انداز داریم از پول ماهیانه نمونه از اون خرج میکنه

خواهر یه چی بهت بگم شوهرمن رنگ کار ۱۴سال ببین ۱۴سال نه اجاره خونه میداده نه اجاره مغازه هفت خواهر بر ...

واقعا یه خانواده بی فکری پشتشونه که فقط فکر خودشونن نمیگن این بدبختم میخواد زندگی کنه

مشکل اینجاس یه مقدر پس انداز داریم از پول ماهیانه نمونه از اون خرج میکنه

عزیزم بگو اون پول رو طلای دست دو بخریم که ارزشش کم نشه.. کلا هرچقدر می خواید طلا بخرید خورد خورد طلای دست دو که اجرت نداره بخرید... اینجوری دیگه نمی تونه خرج کنه.. و اینکه اگه می خوای شوهرت کم کم همراهت بشه و به حرفت گوش کنه باید مطمئنش کنی که مثل خودش خانوادش رو دوست داری .. به هیچ عنوان بد خانوادش رو نگو و حتی وقتی نی خواد خرج کنه خودت رو راضی نشون بده بگو بریم به مامان اینا سر بزنیم و کلا واقعا خانوادش رو خانواده خودت بدون... وقتی خیالش راحت شد که نمی خوای از خانوادش جداش کنی قشنگ میاد تو تیم تو..  ولی الان هم به بهانه اینکه پول هر لحظه ممکنه ارزشش کم بشه و نیست و نابود بشه اصلا نزار پول ذخیره کنه.. بگو سرماییمون طلا باشه خیالمون راحتتره و به قول بچه ها چیزی که می مونه برا خرجی هم خودت خرج بتراش... کم کم درست میشه.. ولی هیچ وقت بد خانوادش رو نگو و خودت رو بین همسرت و خانوادش قرار نده چون واقعا واقعا از چشم میفتی و اونوقت دیگه هر کاری کنی اصلا به حرفت گوش نمیده

عزیزم بگو اون پول رو طلای دست دو بخریم که ارزشش کم نشه.. کلا هرچقدر می خواید طلا بخرید خورد خورد طلا ...

نمیگم بد خانوادشو ولی زیاد میگم چرا از تو پول میگیرن خیلی اعصابمو خورد میکنن