2737
2739

سلام خانم ها من شب ها چند بار از خواب بیدار میشم میرم دسشویی و فک نکنم ادرار صبحم غلظت داشته باشه ولی روزا مثلا از ظهر تا بعدازظهر شاید نرم ب نظرتون کی بیبی چک و بذارم بهتره ؟

۵ روز از پریودم گذشته چند باری لک بینی خیلی کم داشتم یه بارم روز مودم بیبی گذاشتم یه خط حیلی کمرنگ افتاد 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باید چیزی نخورده باشی ...

ازصبح میتونی پنج شش ساعت چیزی نخوری بعد بری دستشویی؟

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید چیزی نخورده باشی ... ازصبح میتونی پنج شش ساعت چیزی نخوری بعد بری دستشویی؟

ناشتا که نیازی نیس حتما ناشتا باشی فقط غلظت ادرار مهمه الان از ساعتای یازده نرفتم ب نظرم

صبح از ضعف و گشنگی بیدار میشم نمیشه چیزی نخورم بچه هم شیر میدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
ناشتا که نیازی نیس حتما ناشتا باشی فقط غلظت ادرار مهمه الان از ساعتای یازده نرفتم ب نظرم صبح از ضعف ...

کاری به ناشتا بودن ندارم میتونی تا ظهر هم هرچی خواستی بخوری ولی کلا برای اینکه تست درست در بیاد باید از چند ساعت قبلش چیزی نخوری حالا خود دانی

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738
کاری به ناشتا بودن ندارم میتونی تا ظهر هم هرچی خواستی بخوری ولی کلا برای اینکه تست درست در بیاد باید ...

الان گذاشتم دوتا بیبی چک‌مثبت شد قشنگ پر رنگ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه بچه کوچیک نداری؟

خب چرا ولی میخاسیم‌پشت سر هم باشن بعدم سنم زیاده دیگه زودتر بیارم بهتره هر چی بگذره سخت تر میشه بارداری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب چرا ولی میخاسیم‌پشت سر هم باشن بعدم سنم زیاده دیگه زودتر بیارم بهتره هر چی بگذره سخت تر میشه بارد ...

کار خوبی کردی عزیزم 

ان شاالله به سلامتی

من بچه هام ۵ سال فاصله سنی دارن میگم کاش کمتر بود 

کاربر قدیمی هستم،،،رمز عبورمو فراموش کردم😅
2706