2733
2734

من بخاطر خونریزی زیاد بیمارستان بستری بودم چن روز 

بعد مادر شوهرم دیروز ک مرخص شدم اومد 

نمدونم چشونه واقعا نمیدونم 

اومد نشست گف بخاطر ی خونریری الکی همتون ناراحتیت من ک پسرمو ۲۸ سال بزرگ کردم چی 

نمیگم ب بچتون یچی شه ها ولی از این بدترش سرتون میاد 

خب من مگه چیکارش کردم اومده عیادت اینجو بم میگ واقعا دلم شکسته 

از شوهر شما ناراضیه؟ 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از شوهر شما ناراضیه؟ 

شوهرم موندم چیکا براش نکرده بخدا هر مسافرتی میریم اونم میبریم 

پدر شوهرم کار نداشت 

همسرم با پول وام و اینا کاواش براش رهن کرد کار کنه برا خودش 

این چن روزه فقط چون خونه رو دادیم اجاره از ما دلخوره خب پول نداشتیم چیکا میکردیم سر اون کلی حرف بارمون میکنه بمن میگ پسرم اینجو نبود بعد عروسی اینجو شد نمیدونم عروس یاد میده یا چی 

سکوت و لبخند الکی به بقیه باعث میشه روشون زیادی باز بشه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2738
شوهرم موندم چیکا براش نکرده بخدا هر مسافرتی میریم اونم میبریم  پدر شوهرم کار نداشت  همسر ...

الان بفکر خودت و نینی تو دلت باش عزیزم. حرص و جوش الکی نخور.... خونه برا اونا بوده؟ 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
ب شوهرت بگو نزار بیاد عیادت چ سلیطه اس 😐مریضی بازم دست بر نمیداره 

من بعد از دوتا سقط خب باردار شدم بارداریم سخته جفتم سر راهیه باید استراحت کنم چن با افتادم خونریزی اما اینبار بد تر بود ولی هر بار اومدن خونمون چیزی کم نذاشتم هچی گفتم یباره ب قول بابای خودم انگشتمونم بزنیم ب عسل ب این بدیم میگ زهر مار بود 

واقعا مسحق اینم بهم بگه از این بد تر سر تو و بچت میاد ؟

واقعا 

خونع شمابوده؟

چرااون فشاری شده؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
الان بفکر خودت و نینی تو دلت باش عزیزم. حرص و جوش الکی نخور.... خونه برا اونا بوده؟ 

نه خونه خودمونه ب غیر خونه خودمون ک توشیم یدونه بهترشو گرفتیم یکم باز سازی میخاد پولم نبود دادیم اجاره بعد من ب این خونم عادت کردم باردارم هستم ب مامانم نزدیک ترم بخاطر اون نرفتم اونجا 

من بعد از دوتا سقط خب باردار شدم بارداریم سخته جفتم سر راهیه باید استراحت کنم چن با افتادم خونریزی ا ...

عزیزم اصلا بش اهمیت نده مراقب خودتو بچه باش یعنی چی همه چی گذاشتی جلوش اصلا تکون نخوریا ب شوهرتم بگو این استرس بم وارد میکنه برا بچه بده نزار بیاد فتنه خانوم

من غمگین ترین دخترشوخ دنیام 🙃
شوهرم موندم چیکا براش نکرده بخدا هر مسافرتی میریم اونم میبریم  پدر شوهرم کار نداشت  همسر ...

پسرم اینجوری نبود و...حرفهای مادر شوهر منم

بچت اذیت می‌کنه ،ومریض میشه و... همش مال اینه که منو اذیت کردی

ولش کن اینا قوم الظالمین ان،من اینقدر حامله بودن اذیتم کرد که همش مضطرب بودم ،اخرم بچم تو دوران نوزادیش مدام گریه میکرد از بس من آرامش نداشتم موقع بارداری،بعدم باز پشت سرم می‌گفت چون منو اذیت کردن ،بچشون اینجوری شده!

خدا ازشون نگذره که همه مال و اموال پسرشونو برای خودشون میخان!

برات مهم نباشه ببین خدا جای حق نشسته ،من که فقط خدا کمکم میکرد وگرنه منو درسته قورت میدادن! فقط از خودش بخواه کمکت کنه

2706