2737
2739
من معتقدم زایمان طبیعی حق مسلم هر زن ایرانیست و مسئولین ما با تصمیم گیریهای نادرست این حقو از زنان ایرانی گرفتند. یکی از ضروری ترین مقدمات این نوع زایمان آرامش زائو هست که لازمه اش بودن عزیزان به خصوص همسر در کنار زائو است که در اکثر بیمارستانهای ایران این شرایط فراهم نیست
What is normal? Depends what you want to do

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااااااااااای شوهر آدم نمیتونه تحمل کنه !!!!!!!!!!وووووووووووووووووی حالش بهم میخوره میره!!!!
ولی جاهایی هستن که باشوهرمیتونی بری مخصوصا زایمان درآب.
منم دوست دارم شوهرم بیاد پیشم بچمونو خودش بگیره
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
2731
بچه ها دوست من موقع زایمان طبیعیش شوهرش رفته بود بالای سرش..دوستم تمام دکمه های پیرهنشو کنده بود وکلی فحش وبد وبیراه نثارش کرده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!که تقصیر توبوده ومن باید اینقدر زجربکشم!!!!!!!!!!!!!! ههههههههههه
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
درد شیرینیه زایمان طبیعی......

متاسفانه شل میگیرن تو ایران! البته اونم فقط واسه پول بیشتر گرفتنه

تو مواردی که مادر میتونه طبیعی زایمان کنه چرا فقط واسه تحمل نکردن چند ساعت درد باید شکم آدمو تیکه و پاره کنن !!!!
2740
من که خودم متاسفانه نتونستم زایما ن طبیعی کنم با اینکه کلی تحقیق کرده بودم و توی تمام کشورای دنیا زنا ن طبیعی به دنیا می آرن غیر از کشور عزیز ما. اولش توی بیمارستان نفت گفتن می تونی همسرتو بیاری بعد زیرش زدن. حتی نگذاشتن مادرم بیاد کمکم در حالی که موقع زایمان من بینهایت بیمارستان خلوت بود و هیچ عذر و بهونه ای نداشتن

درسته زایمان طبیعی درد داره ولی فقط یک روزه در حالی که سزارین یک هفته دردی داری که نمی تونی بلند شی یا خم شی. اون هم زمانی که مادر دلش می خواد هر کاری که می تونه برای بچه نورسیده اش بکنه

تازه خانمی که سزارین کرده مجبوره چندین مسکن استفاده کنه که همه توی شیرخوری بچه ها اثر می گذارن. وقتی بچه مواد مسکن از طریق شیر بره توی تنش نمی تونه درست مک بزنه و همه اینها باعث می شه بداخلاقی کنه و یا نتونه شیر بگیره

منم کاملا مخالف زایمان طبیعی هستم.
لگن خود من اصلا باز نشده بود و بچه انگاری تو معدم بود اینقدر بالا بود.

حالا فکر کن من می خواستم زایمان طبیعی کنم . باید تا حد مرگ می رفتم که مثلا چه اتفاقی بیافته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رهامامان جون فقط 15 درصد زایمانها لازمه سزارین باشه من در مورد اونها بحثی ندارم . بحث من در مورد 85 درصد بقیه هست که فقط در صورتی که در یک شهر بالا باشی و یک عالمه بتونی هزینه کنی بتونی آرامش کافی داشته باشی براش

2706