2752
2734
عنوان

خانما میشه بیاین لطفا

90 بازدید | 6 پست

تو تاپیکام گفتم ..شوعر دیونم میخواد طلاقم بده و منم بالاجبار راضی به توافقی شدم.راضی شدم به هشتاد تومن..چند روز پیش قرار بود بریم دادگاه گفتن سیستم قطعه..امروزم قرار بود بریم..وکیلش زنگ زده میگه موکلم میگه جهازتو نمیدم تا طلاق بگیری بعد بیاد حهازشو ببره من به این( منظورش منم) اعتمادی ندارم😐بیاد لباس گرماشو ببره اما جهازشو نمیدم...گفته هر جا کفتین امضا میدم..اومدیم و جهازشو برد بعد گف طلاق نمیخوام😄😄انگار تحفس...منم گفتم لباس گرم میخرم ولی نمیرم بیارم بعد اومدیمو همون دوتا شاهد درپغینی که واسه تمکین آورد رو آورد گف وسایلشو برده.گفتمش خیالت تخت طلاق میخوام ولی تا وسایلمو ندی پامو تو دادگاه و محضر نمیزارم...منظورش چیه بنظرتون؟میخواد چکار کنه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودمم همینطور فک میکنم...😔اگه بخواد اینکارو بکنه نمیبخشمش..

چقدم ک براش مهمه ببخشی یا نبخشی

بگو اول وسایلم بعد طلاق ولااااااغیر 

گول نخوری دخترااا میام میبافتم وسایلتو نگرفتی

2731