2733
2739
عنوان

شکم بند بعد از سزارین، آری یا نه؟

29710 بازدید | 10 پست
دوستان سلام
شما برای کوچک کردن شکمتون بعد از سزارین شکم بند بستید یا نه؟اینکه میگن عضلات شکم رو ضعیف می کنه و چسبندگی میاره درسته؟من بعد از سزارین شکمم بزرگ شده و میخوام شکم بند بگیرم نظرتون چیه؟
در ضمن هولاهوپ رو از کی میتونم بزنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هر موقعه یعنی سه یا 4 روز پشت سر هم میبندم تا دو سه هفته یا بیشتر جمع و خوبه البته بستگی به اضافه وزن هم داره
و اگه لاغر کنی و شکم بند هم ببندی مثل قبل سزارین که نمیشه
ولی یکم تاثیر داره
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

به نظر من چیزه خیلی خوبیه من که باخودم بردم اتاق عمل دکترم بعداز عمل برام بسته بود خیلی خوب بخیه ها رو حفظ میکنه وادم درد کمتری رو احساس میکنه من تا یه ماه بعداز عمل بستم
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
2738
دکتر من شکم بند Oppo رو بهم معرفی کرد. از روز سوم اول شل بستم و 2-3 ساعت در روز. بعد هی سفت تر کردم و مدتشم بیشتر کردم.
ضمنا بهم توصیه کرده بود که شکم بند روی بخیه را هم بگیره تا فشار زیاد وارد نشه و بخیه دچار مشکل نشه.

الان که روز 8م بعد از عمل هستم، مانتوهای قبل از بارداریم بهم می خورن. ولی شلوارها نه هنوز. حالم هم خوبه خوبه و 2روز ذیگه میرم بیرون که آروم ورزش کنم.//البته اگر دکترم اجازه بدن.

کلا هم پزشکت وضعیتتو بهتر میدونه. ازش سوال کن.