2733
2734
عنوان

غدای نی نی های 9 ماه به بالا

14 بازدید | 55 پست
سلام ، میشه تجربیاتتون رو به اشتراک بذارید ، ممنون. اول از همه چه روغنی تو غدای نی نی تون میریزید ؟
ای خدای مهربان .... تو چه گسترده و بی صدا می بخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح می گوئیم
من لوبیا پلو ماکارونی گوشت چرخی ابگوشت میدمش
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روغن هم کره میزنم با روغن سرخ کردنی ی ذره چون دیگه میگن غذا سفره بخورن سر سال نمیتونم هی جدا بپذم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740
پسر منم رفلامس شدید بود شیر خشک مخصوص میخوره ولی الان خیلی خوب شده بهش بیسکوییت سرلاک ماست میدمش.فقط گوشت گاو ندادم
کره صبحانه پگاه همین معمولیا.پسرم 8.5ماهش دوتا دندون داره دوتا بالا هم چاک خورده لثش ورمم کرده
اره منم تخم مرغ یا تخم بلدرچین میدم .گاهی با بیسکوییت له میکنم با اب میخوره.گاهی ی ذره گوجه رنده شده میپذم با نون بربری قد نخپد لقمه میگیرم .بعدام تو روز نون سنگک و بربری دکتر گفت دستش بده بخوره.تو سوپشم ک انواع چیزا رو میربزم و انواع پوره ها رو هم گه گاه میدم.دو روز پیشم تو ابگوشتش دهتا لوبیا چیتی ریختم
2706