2737
2734
بچه ها اصلا نمیدونم باید خوشحال باشم یا نه. البته خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم. بابت هرچی که بهم داده. اما شکه شدم. یه دم گریه میکنم. یه دم خنده. نمیدونم چطور باید بارداری و بعدشم دوتا بچه رو بزرگ کنم.
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
یکی بیاد دلداری بده. بهتره بگم قوت قلب
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وایییی خوشبحالت من اولین سونو که رفتم به دکتر میگفتم خوب نگا کن دوقلو هستاااااا میگفت خانوم یدونست
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
ایشالااااا هرکی از خدا میخواد بهش بده. اونم سالم و سلامت
2738
واااای عزیزم انشالله به سلامتی جفتشونو بغل کنی ... منم دوست داشتم دوقلو داشتم راحت میشدم یه بار سزارین یه بار خرید سیسمونی همه چی یه بار 😁😁😁 مامانت پیشته یا نه ؟؟؟
اینستاگرام دخترکوچولوی من liana.fallah#        مرسی خاله ها که فالوم میکنید😍😍
خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم،میدونم سختی کشیدی تا خدا این هدیه ها رو بهت داد،مواظب خودت و اون فرشته های نازنین باش
ناگهان دلت میگیرد.................""از فاصله ی بین آنچه میخواستی و آنچه که هستی""....................
2706