2726
عنوان

بیمارستان صارم و دکتر کرم نیا (انتخاب اشتباه من!!!)

| مشاهده متن کامل بحث + 176334 بازدید | 179 پست
عزیزم کار خوبی کردی که اطلاع رسانی کردی ....

در ضمن من توی نی نی سایت می دیدم که خانومها مدام از سرکلاژ حرف میزنن از یه دکتر زنان تو آلمان پرسیدم که چه وقت سرکلاژ می کنند گفت بیشتر از 20 ساله که این عمل توی اروپا منسوخ شده و تعجب کرد که هنوز همچین اتفاقی توی ایران میفته
من میخوام اقدام واسه بارداری کنم دکترم میلاد - بهمن - صارم هست پس با این حساب صارم نرم خیلی بهتره حتی فکر کنم میلاد بهتر باشه
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی عزیزم دیدم

واقعا که از بس که قانون مزخرفی داریم که از پزشکها حمایت میکنه جای شکایت نداریم اونا هم هر شکری که میخوان میخورن بیشعورا یعنی حالم از هرچی دکتره بیسواده بهم میخوره
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....
این اطلاع رسانی خیلی مفیده.با اینکه من تهران نیستم ولی وقتی از خدمات جایی راضی نیستیم باید بقیه رو هم اگاه کنیم...دکتر و بیمارستان هم که جا واسه ریسک ندارههههه
مرسی
از صارم و اون کرم نیا ی مثلا دکتر که همش در حاله خمیازست متنفرمممممممممممممممم
منو و سونو کرد و وقتی دید قلبه بچم دیگه نمیزنه حتی نگفت چیکار کنم .
دیوانه میگه حالا برو 2 روز دیگه بیا
فک کن بچه تو شکمه من مردههههههههههه
فقط اینو میگم که الکی حرف هر دکتری رو گوش نکنید. که اگر من گوش می کردم حرف دکتر کرم نیا رو ممکن بود الان پسر خوشکلم رو از دست داده بودم.
درسته که آدم باید به دکترش اعتماد کنه اما هیچ کس علری از خطا نیست. پس سعی کنید در مورد مسایل مهمی که ممکنه از نظر جانی یا مالی خطری داشته باشه نظر چند تا صاحب نظر رو بپرسید همیشه.
من خوشحالم که این کار رو کردم . و امیدوارم برای شما پیش نیاد
وای دوست عزیز من تاپیکت رو دیدم. درد مشترکی داریم با هم.
من تازه دکترمو عوض کردم. دکتر من هم کرم نیا بود.
الان همه بحث رو نخوندم بزار بخونم بیام منم درددل کنم. دلم خیلی پره از بیمارستان صارم و ...
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
بچه ها منم تجربه مشابه دارم

نمیدونم حوصله دارید بنویسم یا نه؟

ولی فقط اینو بگم که این بیمارستان فقط دنبال پوله و با بیمارهاش مثل موش آزمایشگاهی برخورد میکنه.

یه کیسه پر از پول باید با خودت برداری و یه دل گنده که از استرسی که بهت وارد میکنن صدمه ای نبینی.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2706