2752
2734

برای من اد بذین بحرفیم🤌

ندیدم‌سرعتی‌بالاتر‌ازتغییرِ‌آدما؛-https://abzarek.ir/service-p/msg/1868300لینک چالشم اگه حرفی داشتید....در اخرین تاپیک اکانت ملکه__بنفش دلیل تعلیق شدنمو توضیح دادم...خلاصه بگم من خودمو تعلیق کردم تا ۱تیر و برمیگردم اونموقع:)حرف مهمی داشتید تو چالش بزنید:)لاو یو:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
هر دردی واسه کسی گفتم ضربه خوردم حتی اگرم گفتی باشه باید ادم تو دلش نگه داره 

دردم اینکه چون پسری ک قرار بود بهام ازدواج کنخ ازم سو استفاده کرد،الان هم هیچ کس از دردم خبر  نداره زندگیم همش شده گریه ،احساس میکنم بادهر پسری ازدواج کنم بهش خیانت کردم چون فکر میکنه من دختر پاکی هستم

اون دختریکه راجب همکلاسی پسرش گفته عزیرم ازونجایی که گفتی یه کوچولو دوستی بینتون هست میتونه رفتارش از روی همون باشه میتونه ام نه چیز دیگه باشه باچیزایی که گفتی بهش نمیاد پسر خجالتی باشه شما به زندگیت عادی  ادامه بده نیتی داشته باشه خودش میاد جلو پیشنهاد میده عزیزم  

دردم اینکه چون پسری ک قرار بود بهام ازدواج کنخ ازم سو استفاده کرد،الان هم هیچ کس از دردم خبر  ن ...

اخی عزیزم اشتباه کردی ولی سعی کن فراموش کنی همین که پشیمونی کافیه به این فک کن که پسریم که میاد خاستگاریه تو به احتمال زیاد خودش کارایی کرده خود خاسته و بدونه پشیمونی که البته تو ایران این چیزا واسه پسرا عیب نیست زیاد 

دردم اینکه چون پسری ک قرار بود بهام ازدواج کنخ ازم سو استفاده کرد،الان هم هیچ کس از دردم خبر  ن ...

فقط با هر کی ازدواج کردی به هیچ وجه بهش نگی قبلا چه اتفاقی برات افتاده. 

کاربری قبلیمaglaonema.خانم معلم؛ مامان یک دختر و پسر ناز  
2706