2733
2739

دو ساعت پیش یهو خونریزی کردم،تقریبا زیاد بود

رفتم دکتر زنان که همه جا بسته بود

رفتم سونو گفت جنین و قلبش تشکیل شده،ولی هماتوم داری با دیامتر ۱۲mm کمتر از یک چهارم ساک حاملگی

الان به دکتر دسترسی ندارم،چه کار کنم؟؟؟؟؟

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

استراحت مطلق حتی برای دستشویی هم بلند نشید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه هماتوم ندارم. ولی برو بیمارستان حتما پزشک کشیک هست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2742

از چیزایی ک گفتی سر درنیاوردم فقط میدونم هماتوم با استراحت دفع میشه نگران نباش

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

اینجور مواقع که کار اورژانسی پیش میاد، توی بلوک زایمان بیمارستانها متخصص  یا رزیدنت زنان هست

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2740

تا زمانیکه دکتر بری، فقطططططط استراحت کن، راه نرو، هیچ کار نکن، حالا که قلبش تشکیل شده دکتر آمپول میزنه یا قرص میده، ولی فعلا فقط از جات تکون نخور، شنیدم نشاسته رو تو آب حل کنی و بخوری هم جای بچه سفت میشه

2706