2737
2734
سلام دوستان من ۳ سال ازدواج کردم و تا بهمن جلوگیری طبیعی داشتم و الان ۸ ماهه قرص سیپروترون خوردم ۱۷ شهریور پری شدم و تصمیم گرفتم این ماه اقدام کنم یکم تنبلی تخمدان هم داشتم ک متفورمین استفاده میکردم روز ۱۳ پری رفتم دکتر و گفت مشکلی نداری برو واسه اقدام اون روز کیت تخمک گذاشتم ی هاله کمرنگ انداخت فرداش هم همینطور ولی دیروز و امروز ک گذاشتم چیزی نشون نداد یعنی تخمک گذاری نداشتم؟ دیشب اقدام داشتم و الان یکم احساس درد دارم
دختر ک داشته باشی... اگه همه دنیا هم ترکت کنن، دخترت باهاته...                عاشقتم دخترکم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم واسه همین تعجب کردم یکم توی پهلوم و زیر شکمم درد میگیره و تیر میکشه
دختر ک داشته باشی... اگه همه دنیا هم ترکت کنن، دخترت باهاته...                عاشقتم دخترکم   
2742
اخه هنوز نتونستم تخمکگذاریو تشخیص بدم، میگم نکنه تخمک گذاری نمیکنم؟
تخمک گذاری. نکنی پریود نمیشی که و چون اقدام کرد.ی حساس شدی. به درد شاید واسه تخمک گذاری. بوده علائم بارداری بعد موعد پریود میاد سراغ آدم
💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2740
عزیزم چرا اینقد دنبال روز تخمک گذاری هستی؟ استرس و اقدام کم شانس حاملگیت رو کم می کنه. اگه سیکل ٣٠ روزه داری از روز ١١-١٢ سیکلت یعنی حدود ٤-٥ روز بعد از پاکی یک شب در میون اقدام کن تا روز ٢٠ سیکلت ، می شه حدود ٣-٤ بار. ان شاءا... باردار میشی. خودتم با کیت گیج مکن.
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
من دوره هام سی روزه هست از روز دوازده کیت گذاشتم که هر روز کم کم پر رنگ شد تا روز ۱۵که از خط کنترل پر رنگ تر شد.درجه حرارت هم روز ۱۷یه دفعه رفت بالا. شما هم یکی دو ماه اینطوری چک کن تا تخمک گذاریت رو پیدا کنی یه تقویم مخصوص این کار بردار تمام حالت هات رو هم دو سه ماه توش بنویس تا با هم تطابق بدی و روز دقیقش رو پیدا کنی.
خدایا شکرت شکرت شکرت.
اخه دوستدارم نینیم پسر باشه واسه همین تخمکگذاری خیلی تاثیر داره،البته بازم هرچی خدا بخواد
کاترین جان من گذاشتم روز ۱۵هیچی نشون نداد نمیدونم چرا البته میگن همه تست ها باید تو ساعت مشخص باشه ولی من اینکارو نکردم
2706