2737
2734
دیروز روز 12 سیکل میکرو بود. خیلی منتظر این روز بودم که خبر خوشی از آزمایش بشنوم. کلی علایم داشتم. 80 درصد امید داشتم که آزمایشم مثبت می شه ولی متاسفانه تیتر بتام 0.5 شد روز دوازدهم. روز پانزدهم هم اگه پری نیاد دوباره آزمایش می دم ولی بعید می دونم تغییری حاصل بشه. خیلی نا امید شدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تا خدا نخواد برگی از درخت نمیافته. قسمت نبوده.ایشالا دفعه بعد مامان دوقلوها میشی. من امروز روز ۱۳هستم و پس فردا آزمایش دارم هیچ علامتی نداشتم اما از دیشب درد پری اومده سراغم
2742
بچه ها من شای یه ماه دیگه برم برا انتقال جنین فریزی.ایندفه میخوام با روحیه ی خوب و بدن سالم تر برم.راستی تغذیه خاصی یا کار خاصی برا افزایش موفقیت هست اگه تجربه ای دارید بگید.ممنون میشم.
دعا کنید منم مامان شم
5 سال قبل تو خارج از کشور اولین میکرو رو انجام دادم و صاحب یک پسر ناز شدم. اولین میکروم تو ایران بود. از روز 3 علایم داشتم. علایم از 7ام شدت پیدا کرد خیلی امیدوار شده بودم ولی انگار قسمت نبود
متاسفانه من جنین فریزی ندارم. دو تا جنین داشتم که اونم انتقال دادند. یک دوره دیگه هم امتحان خواهم کرد. اگه خدا لایق بدونه دومی رو هم صاحب خواهم شد در غیر اینصورت به آیدینم راضی خواهم بود. من فقط به خاطر پسرم می خواستم که خواهر یا برادری داشته باشه
2740
2706