2410
2553
عنوان

بچه ها کسی می تونه در مورد امینو سنتز راهنماییم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13047 بازدید | 28 پست
صدف جان
مرکز پاتو لوزی و زنتیک دکتر کریمی نزاد نجم آبادی
تهران شهرک غرب میدان صنعت خ حسن سیف خ چهارم پ 1143 تلفن 88092619و 88363952
www.irangenpath.com
اینارو از روی پاکت جواب آمینو سنتز خودم برات نوشتم
مرکز این کاره من بعد از عید به میل خودم انجام دادم الان خیلی رایج شده برای اینکه خیال آدم راحت باشه پسر من هفته بعد به دنیا میاد
وقتی میری این مرکز بهت معرفی نامه میده صبح باشه برای نمونه گیری میری تو همون خیابون پیش دکتر محسن معینی که تخصص هاشو تو همین سایت میتونی بخونی بعد از ظهر باشه میفرستن پیش دکتر حقیقی خ امیر آباد
اکثر شهرستانی ها چون صبح میرسن تهران میرن پیش دکتر معینی چون باید دوباره برگردی همون جا نمونه رو بدی آزمایشگاه راحت تری
دکتر معینی متخصص زنانه و حد اقل روزی 20 تا نمونه میگیره
این کار تحت سونوگرافی انجام میشه خیالت راحت اصلا درد نداره فقط مراقبت بعد و آرامش حین نمونه گیری داشته باش
الان میتونی بری تو سایت کریمی نزاد اطلاعات بگیری
صبح هم میتونی تلفن کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منون مامان آوا جان خیلی ممنون از توضیحات کاملت به همین ازمایشگاه زنگ زدم و گفتن میتونی از هرجایی نمونه رو برا ما بیار یمی تونی بیای اینجا معرفی نامه بدیم
فقط من چون میخواستم بدون معطلی انجام بشه زنگ زدم لاله وقت گرفتم که گفتن دکترش هم طاهری پناه هست
من صبح 5 شنبه باید انجام بدم که متاسفانه دکتر حقیقی مطب نمیشینه و باید نمونه رو تا ساعت 11 ببریم ازمایشگاه چون عصرا نیستن

ببینم صبح برم همون موقه دکت رموعینی زود انجام م یده یا معطلی داره م باید وقت گرفت و اینا ؟
ببخشید د رمورد هزینه اش هم اگه م یتونی راهنمایی ام کن
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
دوستان عزیز ممنون میشم ابزم از تجربیاتتون د رمورد امینو بگید ؟
ایا کسی تو لاله انجام داده؟ من فرصت ندارم نمی تونم به تاخیر بیاندازم برا همین یه راست زنگ زدم لاله
اگه بدونم معینی بدون وقت راه م یده و سریع کارم رو راه می اندازه می رم پیشش چون کار حساسیه و مهم که پیش کی برم؟

طاهری پناه رو هم درست نمی شناسم
CafeMom Tickers
2456
صدف جان
من همین الان از مطب شهرک دکتر معینی میام (اخه دکتر زایمانمم هست )کلی هم آمینو سنتزی دیدم
میدونم فردا صبح هم شهرکه مطبش تو همون خیابون آزمایشگاهه ،و اینجا فقط به خاطر نمونه گیری آمینوسنتز کریمی نزاد میاد مطب اصلیش تو خیابون ولیعصره وعصرها ست
از تو که نمونه میگیرن تا یه کم استراحت کنی شوهرت میره چند تا کوچه اون طرف تر نمونه رو میده آزمایشگاه بعد میاد دنبال تو،کارشم 20 خیالت راحت،به نظرم اول صبح برو آزمایشگاه معرفی نامه رو بگیر خودشون بهت میگن برو کجا،بیمارستان لاله هم یه کم دور تره،فوقش اول برو مطب خوشت نیومد یا وقت نداشت برو لاله
اصلا چیز مهمی نیست نگران نباش
راستی هزینه نمونه گیری 130 هزارتومنه
آزمایشگاه عیدحدود 700 تومن بود که بیمه تامین اجتماعی دویست و خورده ایشو قبول میکنه تکمیلیهم باشی اونم یه مقدارشو میده بسته به قراردادتون
ممنون مامان اوا جان همین امرزو صبح زنگ زدم گفتن فردا 9 صبح بیا انجام م یدیم بعد هم ببر ازمایشگاه
ممنون که بهم معرفی کردی و اطمینان دادی واقعا ازت ممنون
احساس میکنم اعتمادم به دکتر معینی بیشتره چون تخصصهای خوبی در این زمینه داره
توکل به خدا فردا میریم انجام م یدیم
CafeMom Tickers
مامان آوا جان ممنون از لطفت راهنماییت
من امرزو صبح رفتم مطب دکتر معینی و نمونه روازم گرفتن خیلیی هم راحت بود یه کم درد داشت اما خب ارامشی که اونجا داشتم باعث شد درد اصلا به چشمم نیاد ازمایشگاهذهم کوچه بغلی مطب بود و راحت نمونه رو شوهرم برد و منم یه 40 دقیقه ای تو مطب دکتر استراحت کردم

بعد هم که برگشتم تا ظهر استراحت کردم اما سرم گیج میرفت و کمی خیلی کم حالت تهوع داشتم بعد هم ضعف عمومی و شدید تا شب داشتم طور یکه انگار میخواست خوابم ببرهو از هوش برم
کباب خوردم کمی بهتر شدم اما این ضعف تا شب با من بود مرتب چیزای شیرین وخقوی می خوردم
دکتز گفت تا 48 ساعت استراحت کنید بعد هم تا یه هفته مکراقب باشیدذ و کار سنگین نکنید اینم از تجربه امینو سنتز من امیدوارم به درد کسی بخوره
دکتر محسن معینی خیلی با دقت و راحت این کارو انجام داد و خیلی مسلط بودن
برام دعا کنید نی نی ام سالم باشه
CafeMom Tickers
2714
مرسی از تاپیک خوبتون منم به دنبال دکتر بودم برای گرفتن نمونه و در نهایت از دکتر معینی وقت گرفتم برای فردا الان ٢٠٠ تومان شده هزینه گرفتن نمونه و میدیم ازمایشکاه کریمی نژاد و با خوندن این تاپیک کمی خیالم راحت شد
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers

نمونه برداری از مایع آمنیوسنتز یا مایع دور جنین کرج کجا برم

09192955748

مشاوره و وقت دهی 

آقای موسوی کارشناس رادیولوژی

هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص در کرج ، فردیس ، تهران

سونوهیسترو گرافی  توسط پزشک متخصص خانم.

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

سلام ما ازمایش آمینو سنتز دادی اول گفتند مشگل نداره بعد یه هفته گفتند نه مشکل داره کوروموزون جنین ما یکم حذف شده بود بعد نامه سقط دادن ولی متخصص زنان به اجازه سقط نمی داد  دو باره از ازمایشگاه زنگ زدن گفتند بای سقط بشه ماهم سقط کردیم حالا متوجه شدیم هیچ مشکلی جنین ما نداشته 

البته اینم بگم ک ما رفتیم ازمایشگاه  کریمی نژاد نجم ابادی  ک این بلا سرمون اومد حالا من و همسرم موندیم با ی دنیا ناراحتی شاید دکترا ی ازمایشگاه ذره ای ناراحت نشن ولی ما ک پدر و مادر اون جنین بودیم از وجود ما بود بعد ۶ سال نازایی خدا این بچرد بهمون داده بود 😔😔